بیا از کتابچی بگیر

انتشارات منتشران

کتاب‌های انتشارات منتشران

انتشارات منتشران، کار خود را با ۱۲ عنوان کتاب، از سال ۱۳۷۶ آغاز کرد و از همان آغاز، به عنوان یک انتشارات مطرح و تاثیرگذار در حوزهٔ تألیف و چاپ کتاب‌های گام به گام شناخته می‌شد. این انتشارات، با تمرکز بر محتوای کتاب‌های درسی و با هدف آموزش کامل و جامع مطالب درسی، همراه و حامی دانش‌آموزان در تمامی مقاطع پیش‌دبستانی تا دوره دوم متوسطه از پایهٔ اول تا دوازدهم است این مجموعه توانسته طی ۱۰ سال، تعداد کتاب‌های چاپ شدهٔ خود را به بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب برساند و رشد چشم‌گیری داشته باشد.

  • مجموعه کتاب‌های کار و تمرین برای همه دروس در تمامی پایه‌ها

کتاب‌های کار و تمرین منتشران، منابع کمک آموزشی‌ای هستند که برای حل تمرین استفاده می‌شوند. تصویرسازی‌های این کتاب‌ها بسیار جذاب بوده و نویسندگان این کتاب‌ها سعی بر آن داشته‌اند که با طراحی تمارین متنوع، هدفمند و کارشناسی شده که مطابق با آخرین و جدیدترین متدهای آموزشی است، مباحث درسی را به طور کامل به دانش‌آموزان آموزش دهند. از پرفروش‌ترین کتاب‌های کار و تمرین انتشارات منتشران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجموعه کتاب‌های تست برای دروس عمومی کنکور و دورهٔ دوم متوسطه رشته‌های تجربی، انسانی و ریاضی

در این کتاب‌ها، بانکی از تست‌های درس به درس ارائه شده که قدم به قدم در ۳ بخش «تست، پاسخ‌نامهٔ تشریحی و درسنامه»، مباحث را آموزش می‌دهد. یکی از بارزترین ویژگی‌های این کتاب، این است که به مباحث حاشیه‌ای و خارج از کتاب درسی نپرداخته و با توضیحات اضافی، باعث اتلاف وقت و سررفتن حوصله دانش‌آموزان نشده است. تعداد تست‌های ارائه شده در این کتاب زیاد است و دانش‌آموزان می‌توانند با حل این تست‌ها که از سطح آسان تا دشوار چیده شده‌اند، نسبت به مباحثی که آموزش دیده‌اند، تسلط کافی را به دست آورند. در پایان هر فصل نیز، تعدادی تست با هدف جمع‌بندی مباحث مهم و کلیدی آن فصل، طراحی شده است. در لابه‌لای این تست‌ها، پرسش‌های چهار گزینه‌ای کنکورهای اخیز و سوالات منتخب آزمون‌های قلم‌چی نیز پوشش داده می‌شود. در پاسخنامهٔ تشریحی کتاب‌های تست منتشران، تمامی گزینه‌ها به دقت بررسی شده‌اند تا اگر دانش‌آموزی به یک سوال پاسخ اشتباه داده است، با مطالعهٔ پاسخنامهٔ تشریحی، بتواند دلیل انتخاب گزینهٔ اشتباه را به خوبی متوجه شود و دیگر دچار چنین اشتباهاتی نشود.

عناوین پرفروش‌ترین کتاب‌های تست منتشران به شرح زیر است:

 

  • مجموعه کتاب‌های درس‌یار (گام به گام) برای همه دروس در تمامی پایه‌ها

در کتاب‌های درس‌یار منتشران که در گذشته با عنوان «گام به گام» شناخته می‌شد، به تمامی سوالات و تمارین موجود در کتاب‌های درسی پاسخ داده می‌شود و این پاسخ‌ها به قدری کامل هستند که تمامی اشکالات و ابهامات دانش‌آموزان را مرتفع می‌سازند. علاوه بر موارد مذکور، خلاصه‌ای از محتوای دروس نیز در این کتاب‌ها ارائه می‌شود. همچنین جهت افزایش تسلط دانش‌آموزان بر مباحث و یادگیری بهتر دروس، تعدادی آزمون طبقه‌بندی شده نیز در این کتاب طراحی و تنظیم شده است.

کتاب‌های پرفروش منتشران

کتاب‌های جدید منتشران