پشتیبانی

پشتیبانی کتابچی از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب پاسخگوی شما مشتریان گرامی می‌باشد. در هر مرحله از خریدتان اگر دچار مشکلی شدید و یا سؤالی برای شما پیش آمد می‌توانید از طریق پشتیبانی تلفنی، تلگرام و یا واتس آپ کتابچی با ما در ارتباط باشید.
در صورتی که محصول مورد نظر خودتان را پیدا نکردید، با شماره پشتیبانی کتابچی تماس حاصل نمایید تا در صورت امکان، محصول را به کتابچی اضافه کنیم.
شماره پشتیبانی کتابچی: ۶۶۴۸۳۶۷۵-۰۲۱
تلگرام: @ketabchi_help

ارسال به سراسر ایران

فرقی نمی‌کند که شما در کدام نقطه از ایران باشید، فقط کافی است سفارشتان را به صورت آنلاین از طریق سایت کتابچی ثبت کنید و ما طی بازه زمانی مشخص شده در سریع‌ترین زمان بسته شما را برای شما ارسال می‌کنیم.

۸۰ هزار عنوان کتاب

فروشگاه اینترنتی کتابچی، مجموعه بزرگی است که شامل بیش از ۸۰ هزار عنوان کتاب در قالب کتاب‌های کمک درسی، عمومی در ژانر های گوناگون و کتاب‌های زبان می‌باشد و شما با جستجو کردن نام کتاب مورد نظرتان میتوانید به راحتی کتاب مورد نظر خود را پیدا کنید.

۷ روز ضمانت بازگشت

یک مزیت دیگر خرید از کتابچی ضمانت بازگشت کتاب می‌باشد. بدین صورت که از روزی که کتاب به دست شما می‌رسد اگر به هر دلیل از خرید کتابتان پشیمان شدید تا ۷ روز کاری و درصورت سالم بودن کتاب با پرداخت هزینه ارسال می‌توانید کتابتان را مرجوع کنید و مبلغ پرداختی شما در اسرع وقت برای شما استرداد می‌شود. لطفاً کتاب را تحت همان شرایطی که به شما تحویل داده شده و با بسته‌بندی مناسب برای کتابچی ارسال کنید. در صورت آسیب رسیدن به کتاب از پذیرفتن آن معذور خواهیم بود.

کتاب‌رسان کتابچی برای شهر تهران

کتابچی این امکان را برای مشتریان شهر تهران فراهم کرده تا بتوانند سریع‌تر و توسط کتاب‌رسان کتابچی، بسته‌های خود را درب منزل دریافت کنند.

پرداخت در محل تهران

مشتریان گرامی شهر تهران میتوانند علاوه بر پرداخت آنلاین در هنگام ثبت سفارش خود با انتخاب گزینه پرداخت در محل هزینه سفارش خود را در هنگام دریافت بسته پرداخت کنند.