بیا از کتابچی بگیر

انتشارات فاگو

کتاب‌های انتشارات فاگو

انتشارات فاگو که در زمینه تالیف کتاب کمک درسی فعالیت می‌کند، کار خود را با انتشار کتاب‌های فاگوزیست آغاز نمود و پس از آن فعالیت‌های خود را گسترش داد. به طوری که در حال حاضر تقریبا در تمامی درس‌ها کتاب‌های کمک درسی و آموزشی خود را منتشر می‌کند.

سری کتاب‌های فاگوزیست همچنان از محبوب‌ترین محصولات انتشارات فاگو محسوب می‌شود ولی از دیگر مجموعه کتاب‌های انتشارات فاگو می‌توان کتاب دینی آیات و روایات، مجموعه کتاب‌های فاگو زبان مانند کتاب زبان انگلیسی دهم، کتاب زبان انگلیسی یازدهم، کتاب زبان انگلیسی دوازدهم یا کتاب فاگو فیزیک دهم، فاگو ادبیات تاریخ ادبیات جامع کنکور، فاگو ادبیات لغات و املای کنکور، فاگو ادبیات پیش دانشگاهی و جمع بندی شیمی فاگو شیمی را نام برد.

نقاط قوت کتاب‌های انتشارات فاگو

  • از نقاط قوت کتاب‌های این انتشارات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • کتاب‌های انتشارات فاگو درس‌ها را به صورت مفهومی و کامل توضیح داده است
  • جملات کلیدی متون کتاب درسی را مشخص می‌کند.
  • این کتاب‌ها توضیح مفاهیم ترکیبی از سال‌های مختلف را در کنار جدول‌های مقایسه‌ای ارائه می‌دهد.

به عنوان مثال به تشریح 2 نمونه از کتاب‌های انتشارات فاگو، کتاب‌های فاگوزیست و فاگو فیزیک می‌پردازیم.

فاگوزیست

مجموعه کتاب‌های انتشارات فاگو با کتاب فاگوزیست توسط فردین جوادی شروع شده و با استقبال مخاطبان کتاب‌های دیگر نیز اضافه شد. هم اکنون مولف‌های دیگری نیز به مجموعه مولفان مجموعه کتاب‌های انتشارات فاگو - فاگوزیست اضافه شده‌اند و سعی در بالاتر بردن هر روزه کیفیت این مجموعه کتاب‌ها دارند.

کتاب‌های فاگوزیست در دسته بندی‌های مختلف منتشر شده است. از جمله آنها می‌توان به کتاب فاگوزیست دهم - فاگوزیست 1 سال دوم دبیرستان - فاگوزیست 2 سوم دبیرستان - فاگوزیست گیاهی - فاگوزیست مبحث آغازیان - فاگوزیست مبحث شارش انرژی - فاگوزیست مبحث قارچ‌ها - فاگوزیست مبحث ویروس‌ها و باکتری ها - فاگوزیست پیش دانشگاهی - فاگوزیست کتابچه قلب و فاگوزیست یازدهم اشاره کرد.

فاگو فیزیک

کتاب‌های فیزیک فاگو دارای 4 بخش: درسنامه، سوالات چهارگزینه ای، پاسخ‌های تشریحی و پاسخ‌های کلیدی است. متن درسنامه‌ها روان می‌باشد و به شیوه‌ای بیان شده است که دانش آموز سخت‌ترین و پیچیده‌ترین مفاهیم فیزیک را با زبان ساده درک نماید. سوالاتی که در درسنامه قرار داده شده است باعث می‌شود تا با نحوه پاسخگویی و حل مسائل، بیشتر آشنا شد. قسمت‌هایی که ممکن است دانش آموزان دچار اشتباه و مشکل شوند توسط مولفان یادآوری شده است و به توضیح آن قسمت پرداخته شده است. این مسئله می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس در دانش آموزان شود. بخش سوالات این کتاب نیز تلفیقی از سوالات تالیفی و سوالات مطرح شده در کنکور سراسری است. بخش کرگدن در این قسمت مخصوص کسانی است که به فکر بالاتر بردن درصد زیست خود هستند و شامل سوال‌های سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌شود.

کتاب فاگو فیزیک دهم

فهم بهتر مطالب با کتاب‌های فاگو

برای فهم بیشتر و افزایش رغبت دانش آموزان برای خواندن مباحث آموزشی، کتاب‌های انتشارات فاگو از شکل ها، آنالیز ها، جدول ها، تحلیل‌ها و نمودارها استفاده می‌کند. این کتاب‌ها با موشکافی و ریزبینی نسبت به کتاب‌های درسی تالیف شده اند. یکی دیگر از مواردی که می‌تواند این کتاب‌ها را از سایر موارد مشابه متمایز کند، متن روان آن‌ها است که می‌تواند در درک بهتر دروس به دانش آموزان کمک شایانی نماید. کتاب‌های انتشارات فاگو باعث ابهام زدایی برای دانش آموزان و کنکوری‌ها شده است و با مطالب آموزشی خود باعث رشد سطح دانش آموزان و پشت کنکوری‌ها می‌گردد.

کتاب‌های پرفروش فاگو

کتاب‌های جدید فاگو