بیا از کتابچی بگیر

جمع بندی مهروماه

کتاب‌های جمع بندی مهروماه

مجموعه کتاب‌های جمع بندی انتشارات مهر و ماه را می‌توان مشابه با کتاب‌های لقمه در نظر گرفت یعنی درسنامه‌های خلاصه و کاربردی مخصوص ایام بعد از تعطیلات نوروز و دوران جمع‌بندی و روزهای منتهی به آزمون کنکور اما کتاب‌های جمع‌بندی یک تفاوت عمده و مهم با کتاب‌های لقمه مهر و ماه دارد آن هم تعداد تست‌های آن و بعضا آزمون‌های تستی درون آن است. اگرچه کتاب‌های جمع‌بندی را نمی‌توان مبنای اصلی منبع مطالعاتی آزمون کنکور در نظر گرفت اما این کتاب‌ها برای زمانی که زمان کافی برای مطالعه وجود ندارد منبع بسیار خوب و کاربردی به شمار می‌روند.

ویژگی‌های مجموعه کتاب‌های جمع‌بندی مهر و ماه

  • درسنامه‌های مناسب برای جمع‌بندی مطالب هر درس
  • گزیده‌ای از بهترین تست‌های تالیفی به همراه تست‌های کنکور با هدف پوشش کامل هر مبحث درسی
  • حجم نسبتاً کم با بالاترین بازدهی ممکن برای موفقیت در کنکور

مطالب کتاب‌های جمع بندی مهروماه

تمامی مطالب کتاب‌های جمع بندی مهروماه با وسواس و دقت بسیار بالایی نوشته و انتخاب شده‌اند و باید تمامی مفاهیم کلمه به کلمه مطالعه شوند. هر فصل از این کتاب‌ها به موضوعی مشخص اختصاص داده شده‌اند و باید ابتدا مطالب آموزشی به خوبی خوانده شوند و سپس به سراغ حل تست‎ها رفت. برخی از مباحث یا بخش‌های کتاب به عنوان منبع طرح سوال به شمار می‌روند و طراحان سوالات کنکور توجه ویژه‌ای به آنها دارند که این بخش‌ها با عنوان «خیلی مهم» در کتاب آورده شده‌اند. در انتهای هر فصل یک مجموعه تست تالیفی+کنکوری تمامی آموخته‌های دانش آموزان را تثبیت خواهد کرد علاوه براین در انتهای کتاب دو «آزمون جامع شبیه‌ساز کنکور» برای سنجش متقاضیان کنکور در فصلِ جمع‌بندی قرار گرفته است.

مرور و جمع‌بندی کنکور در ۲۴ ساعت

این کتاب‌ها با شعار مرور و جمع بندی کنکور در ۲۴ ساعت در دسترس متقاضیان آزمون کنکور قرار گرفته‌اند. در واقع به شیوه‎ای بسیار جذاب کل کتاب در ۲۴ ساعت مطالعاتی خلاصه می‌شود و دانش آموزان با برنامه‌ریزی مناسب و سرعت لازم می‌توانند کلیه مفاهیم هر یک از این کتاب‌ها را مرور و جمع‌بندی کنند.

بخش مشاوره درمانی

بخش جذابی به عنوان «مشاوره درمانی» در این کتاب‌ها وجود دارد که همانند مشاوری دلسوز کنار دانش‌آموزان قرار دارد و در بخش‌های مختلف هرجا که نیاز باشد نکاتی را که لازم است گوشزد می‌کند که باید بگوییم این ویژگی منحصر به فرد در هیچ یک از کتاب‌های کمک درسی به چشم نمی‌خورد.

در پایان باید بگوییم پس از مطالعه این کتاب‌ها دانش آموزان می‌توانند سراغ کتاب‌های کنکوریم مهر و ماه رفته که به واسطه آن می‌توانند آزمون کنکور را چندین بار در خانه برگزار کرده و آمادگی کافی برای شرکت در کنکور را کسب کنند.

کتاب‌های پرفروش جمع بندی

کتاب‌های جدید جمع بندی