بیا از کتابچی بگیر

انتشارات کاگو

کتاب‌های انتشارات کاگو

انتشارات کاگو با بهره گیری از اساتید و متخصصین کار خود را در سال ۱۳۷۵ شروع کرده است. تالیف و چاپ کتاب‌های کمک آموزشی کاگو یک انتخاب درست و یک خرید مطمئن را در اختیار والدین و دانش آموزان قرار می‌دهد. کاگو راهکار سریع و ساده موفقیت برای دانش آموزان عزیز کشورمان است.  

انتشارات کاگو

انتشارات کاگو با هدف تالیف کتاب‌های کمک آموزشی پا به عرصه انتشارات کشور گذاشت. کانون گسترش علوم که به اختصار کاگو نامیده می‌شود، توسط دکتر محمدرضا سالکی کار خود را آغاز کرده است و با بهره گیری از فناوری روز و کسب تجربه راه خود را تا به امروز با موفقیت پیموده است. هدف اصلی این انتشارات دور کردن نگرانی از دانش آموزان و موفقیت آن‌ها در مراحل زندگی تحصیلی است که توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. تدوین و چاپ بیش از ۴۰۰ عنوان کتاب کمک آموزشی نشان از این رضایت خاطر مشتریان عزیز است.

کتاب‌های انتشارات کاگو

کتاب کمک درسی یکی از نیازهای اصلی دانش آموزان است. با وجود کتاب کمک درسی دانش آموزان می‌توانند با آمادگی بیشتر و یادگیری عمیق‌تری در امتحانات حاضر شوند. انتشارات کاگو برای تمام مقاطع ابتدایی و دبیرستان کتاب‌های کمک آموزشی ارائه می‌دهد. این کتاب‌ها در چارچوب برنامه درسی مصوب تهیه می‌شوند. کتاب‌های دروس طلایی کاگو، اکو سوال‌ها، اکو امتحان؛ نانوم و دروس آدینه از مجموعه کتاب‌های این انتشارات است.

مجموعه کتاب‌های نانوم کاگو تفهیم، تحلیل و تکمیل گزینه با پاسخ‌های کاملا تشریحی است. با کتاب‌های دروس طلایی شما می‌توایند در کمتر از ۲۰ ثانیه به فصل و درس مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. این کتاب‌ها مرجع کاملی از مطالب و سوال‌های مقطع تحصیلی مورد نظر شما است. با داشتن تمام پاسخ‌های سوال‌ها می‌توانید موفقیت خود را ارزیابی کنید و شب امتحان نگران نباشید.

با خرید کتاب دروس طلایی سریع‌ترین و کامل‌ترین راهنمای گام به گام درس‌ها همراه شما خواهد بود. با کتاب‌های دروس آدینه آخر هر هفته به طور استاندارد آموخته‌های خود را محک بزنید و خودتان را برای هفته پیش رو آماده کنید. مجموعه کتاب‌های کار کاگو با شعار فعالیت محور، منطبق با اهداف آموزش و پرورش وارد بازار شدند. کتاب‌های اکو سوال کتاب‌هایی هستند که به صورت سوال تدوین شده‌اند. این سوالات با توجه به سوالات متداول مدارس، آزمون‌های کشوری و نهایی طراحی شده است و هدف آن خودآموز بودن است. با خواندن راهنمای هر فصل می‌توانید سوالات پایان فصل را حل کنید و با پاسخ‌های تشریحی آن فصل تطبیق دهید. از دیگر کتاب‌های انتشارات کاگو مجموعه کتاب‌های اکو امتحان را می‌توان نام برد. با استفاده از این کتاب قبل از امتحان خود را ارزیابی کنید.

کتاب‌های پرفروش کاگو

٪۲۰
گام به گام دروس طلایی دوازدهم تجربی کاگو
۳۴۵,۰۰۰ ۲۷۶,۰۰۰ تومان
٪۲۰
گام به گام دروس طلایی دوازدهم انسانی کاگو
۳۴۵,۰۰۰ ۲۷۶,۰۰۰ تومان
٪۲۰
گام به گام دروس طلایی یازدهم انسانی کاگو
۳۴۵,۰۰۰ ۲۷۶,۰۰۰ تومان
٪۲۰
گام به گام دروس طلایی دوازدهم ریاضی کاگو
۳۹۰,۰۰۰ ۳۱۲,۰۰۰ تومان
٪۲۰
گام به گام دروس طلایی یازدهم تجربی کاگو
۳۷۵,۰۰۰ ۳۰۰,۰۰۰ تومان
٪۲۰
گام به گام دروس طلایی نهم کاگو
۳۴۵,۰۰۰ ۲۷۶,۰۰۰ تومان
٪۲۰
گام به گام دروس طلایی پایه هشتم کاگو
۳۳۰,۰۰۰ ۲۶۴,۰۰۰ تومان
٪۲۰
گام به گام دروس طلایی هفتم کاگو
۳۳۰,۰۰۰ ۲۶۴,۰۰۰ تومان
٪۲۰
گام به گام دروس طلایی دهم رشته انسانی کاگو
۳۴۵,۰۰۰ ۲۷۶,۰۰۰ تومان
٪۲۰
گام به گام دروس طلایی یازدهم رشته ریاضی کاگو
۳۹۰,۰۰۰ ۳۱۲,۰۰۰ تومان
٪۲۰
گام به گام دروس طلایی دهم تجربی کاگو
۳۷۵,۰۰۰ ۳۰۰,۰۰۰ تومان
٪۲۰
خلاقیت و ذهن خلاق کاگو
۸۵,۰۰۰ ۶۸,۰۰۰ تومان
٪۲۰
گام به گام دروس طلایی پایه ششم کاگو
۲۸۵,۰۰۰ ۲۲۸,۰۰۰ تومان
٪۲۰
دروس طلایی پنجم کاگو
۲۶۳,۰۰۰ ۲۱۰,۴۰۰ تومان
٪۲۰
هشتگ کنکور دفترچه کنکور سراسری ۹۹ رشته تجربی
۲۴,۰۰۰ ۱۹,۲۰۰ تومان
٪۲۰
شیمی دوازدهم هشتگ امتحان کاگو
۱۹,۵۰۰ ۱۵,۶۰۰ تومان
٪۲۰
دفترچه کنکور سراسری داخل کشور ۱۴۰۰ تجربی کاگو
۳۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰ تومان
٪۲۰
گام به گام دروس طلایی چهارم ابتدایی کاگو
۲۶۳,۰۰۰ ۲۱۰,۴۰۰ تومان

کتاب‌های جدید کاگو