بیا از کتابچی بگیر

انتشارات جویا مجد

کتاب‌های انتشارات جویا مجد

انتشارات جویا مجد با نشر چند کتاب ریاضی با مدل‌های متفاوت فعالیتش را در زمینه چاپ و منتشر کردن کتاب‌های کمک آموزشی شروع کرد. این انتشارات به صورت تخصصی و ویژه، تمرکز خود را بر روی تالیف کتاب‌های ریاضی گذاشته است.

انتشارات جویا مجد کتاب‌هایش را در ۴ سری تهیه و منتشر می‌کند که شامل این کتاب‌ها است:

  1. کتاب کار
  2. کتاب مدرسه
  3. کتاب امتحانی
  4. کتاب کامل

کتاب کار ریاضی

در کتاب ریاضی کار، سوال‌های درسی برای تقویت پایه دانش آموزان مطرح شده و البته به سبک و سیاق تمام کتاب‌های کار پاسخی برای آنها درج نشده است. سوالات این کتاب کمک درسی با نظم درس‌های کتاب درسی آماده شده است.   در این کتاب سوالات امتحانی بدون پاسخ، آزمون پایانی هر فصل، آزمون‌های نوبت اول و نوبت دوم و آزمون‌های میان نوبت اول و دوم گنجانده شده است. شروع هر فصل از این کتاب با سوال‌های درست نادرست، کامل کردنی و چهار گزینه‌ای و در انتهای هر فصل یک آزمون ۱۰ نمره‌ای طراحی شده است. بارم بندی این آزمون‌ها با توجه به استانداردهای آموزش و پروش ارائه شده است.   سوالات این کتاب‌ترکیبی از فعالیت، کار در کلاس و تمرین می‌باشد و مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی تألیف شده است.

در صورتی که دانش آموزان مباحث درسی را به خوبی سر کلاس یاد گرفته باشند می‌توانند از این کتاب استفاده کنند و میزان یادگیری خود را توسط این کتاب محک بزنند در غیر این صورت بهتر است از کتاب‌های غیر از کتاب کار ریاضی استفاده کنند.

کتاب ریاضی مدرسه

این کتاب دقیقا مکمل کتاب کار است. یعنی مباحثی که دانش آموزان در آنها مشکل دارند به طور کامل و مفصل در این کتاب ارائه شده است. سوالات در نظر گرفته شده در این کتاب کمتر از کتاب‌های کار است.

به طور کلی این کتاب شامل دو بخش است:

اول آموزش:   که در ابتدای هر بخش آموزش قرار داده شده و از آن می‌توان برای پاسخگویی به سوالات استفاده کرد.

دوم سوالات امتحانی با پاسخ:   در این قسمت سوالات مختلفی ارائه شده که پاسخ آنها در بخش مربوطه درج شده.

کتاب ریاضی امتحانی

این کتاب سومین کتاب از مجموعه کتاب‌های ریاضی انتشارات جویا مجد است. در این کتاب صرفا سوالات امتحانی استاندارد برای دانش آموزان مطرح شده که البته این سوالات بدون پاسخ است.   کتاب ریاضی امتحانی با کتاب ریاضی کار ۲ تفاوت دارد.   تفاوت آنها در نظم وترتیب سوالات است که در کتاب ریاضی امتحانی سوالات بیشتر به صورت چندین امتحان جمع آوری شده نه به صورت منظم و با استاندارد کتاب درسی، و سطح سوالات کتاب ریاضی امتحانی بالاتر از کتاب کار است.

کتاب ریاضی کامل

در ابتدای هر فصل، آموزش ساده و روان ارائه شده که نسبت به کتاب‌های ریاضی کامل قبلی کمی مفصل‌تر است. بعد از ارائه درسنامه، مولفان سوال‌هایی را تحت عنوان سوالات امتحانی در نظر گرفته‌اند که پاسخنامه کامل آن بعد از تمرین‌های کتاب ریاضی کامل قرار گرفته است. همچنین در ادامه، تمرین‌های ویژه‌ای ارائه تلاش شده که متنوع‌تر و کمی دشوارتر از سطح کتاب درسی هستند و دانش‌آموزان با حل و کمک گرفتن از منابع، دید بهتری نسبت به مطالب درسی پیدا خواهند کرد

در ادامه مبحث تمرین‌ها و سوالات، پرسش‌های چهارگزینه‌ای برای آمادگی آزمون‌های ورودی به مدارس ممتاز و تیزهوشان کشور در نظر گرفته شده تا از طریق آشنایی با این سوال‌ها، دانش‌آموزان بتوانند در این آزمون‌ها نتیجه قابل قبولی را کسب کنند. برای حل پرسش‌های چهارگزینه‌ای مذکور، آموزشی فراتر از مطالب درسی آورده شده است تا دانش آموزان بتوانند به راحتی به سوال‌ها پاسخ بدهند.

کتاب‌های پرفروش جویا مجد

٪۱۵
کار ریاضی نهم جویا مجد
۱۸۸,۰۰۰ ۱۵۹,۸۰۰ تومان
٪۱۵
ریاضی کامل هشتم جویا مجد
۴۹۶,۰۰۰ ۴۲۱,۶۰۰ تومان
٪۱۵
ریاضی کامل نهم جویا مجد
۴۹۶,۰۰۰ ۴۲۱,۶۰۰ تومان
٪۱۵
ریاضی کامل دهم جویا مجد
۵۹۶,۰۰۰ ۵۰۶,۶۰۰ تومان
٪۱۵
کار ریاضی هفتم جویا مجد
۱۸۸,۰۰۰ ۱۵۹,۸۰۰ تومان
٪۱۵
ریاضی کامل هفتم جویا مجد
۴۹۶,۰۰۰ ۴۲۱,۶۰۰ تومان
٪۱۵
کار ریاضی هشتم جویا مجد
۱۸۸,۰۰۰ ۱۵۹,۸۰۰ تومان
٪۱۵
ریاضی امتحانی نهم جویا مجد
۱۶۸,۰۰۰ ۱۴۲,۸۰۰ تومان
٪۱۵
ریاضی امتحانی هفتم جویا مجد
۱۶۸,۰۰۰ ۱۴۲,۸۰۰ تومان
٪۱۵
ریاضی امتحانی هشتم جویا مجد
۱۶۸,۰۰۰ ۱۴۲,۸۰۰ تومان
٪۱۵
ریاضی دهم رشته ریاضی و تجربی کار جویا مجد
۱۸۴,۰۰۰ ۱۵۶,۴۰۰ تومان
٪۱۵
ریاضی مدرسه هشتم جویا مجد
۲۹۶,۰۰۰ ۲۵۱,۶۰۰ تومان
٪۱۵
ریاضی مدرسه نهم جویا مجد
۲۹۶,۰۰۰ ۲۵۱,۶۰۰ تومان
٪۱۵
ریاضی مدرسه هفتم جویا مجد
۲۹۶,۰۰۰ ۲۵۱,۶۰۰ تومان
٪۱۵
ریاضی نوبت اول هفتم جویا مجد
۴۵,۰۰۰ ۳۸,۲۵۰ تومان
٪۱۵
ریاضی نمونه هشتم جویا مجد
۲۹۶,۰۰۰ ۲۵۱,۶۰۰ تومان
٪۱۵
ریاضی نهم نوبت اول جویا مجد
۴۵,۰۰۰ ۳۸,۲۵۰ تومان
٪۱۵
ریاضی و آمار کامل دهم انسانی جویا مجد
۳۴۸,۰۰۰ ۲۹۵,۸۰۰ تومان

کتاب‌های جدید جویا مجد