دور دنیا در چهار ساعت گاج

کتاب‌های دور دنیا در چهار ساعت گاج

ماه‌های پایانی منتهی به کنکور سراسری، دوره‌ای طلایی برای دانش‌آموزان و مخصوصا داوطلبان کنکور سراسری تلقی می‌شود؛ زیرا در این دوره، آنها باید تمام مطالبی که خوانده‌اند را جمع‌بندی کنند و سطح آمادگی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری بسنجند. یکی از بهترین مجموعه‌ها در این زمینه، سری کتاب‌های دور دنیا در چهار ساعت از انتشارات گاج هستند. کتاب‌های دور دنیای در ۴ ساعت، جزو محبوب‌ترین کتاب‌های گاج نزد دانش‌آموزان کنکوری هستند. این کتاب‌ها برای تمام درس‌ها و رشته‌های تحصیلی منتشر شده‌اند و می‌توانند فضا و حال و هوای کنکور سراسری را شبیه‌سازی کنند و از این طریق به آمادگی بیشتر دانش‌آموزان کمک نمایند. علاوه براین، کتاب‌های دور دنیا در چهار ساعت می‌توانند سرعت یادگیری را ارتقا ببخشند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بیشترین بازدهی را داشته باشند. این کتاب‌ها که اساس آن‌ها نمونه سؤالات آزمون‌های سراسری اخیر هستند، برای استفاده در تعطیلات نوروز و پس از آن به منظور جمع‌بندی مطالب توصیه می‌شوند. در ادامه به بررسی مطالب این مجموعه می‌پردازیم و ویژگی‌های هر مجموعه را بیان می‌کنیم.

منبع تست‌های مجموعه دور دنیا در ۴ ساعت

تمامی تست‌های موجود در مجموعه دور دنیا در ۴ ساعت دارای منبع هستند که در جلد پاسخ‌های تشریحی در مقابل پاسخ هر تست آورده شده است. منبع تست‌ها در این سری کتاب‌ها به سه بخش تقسیم می‌شوند:

۱. کنکور سراسری

۲. تغییر جزئی

۳. تغییر کلی

کنکور سراسری

سری تست‌های کنکور سراسری همان تست‌های اصلی کنکور سراسری هستند که بدون هیچ‌گونه تغییری آورده شده‌اند.

تغییر جزئی

این تست‌ها، تست‌های کنکور سراسری هستند که با کمترین تغییرات، منطبق بر کتاب‌های درسی جدید شده‌اند و چارچوب اصلی سؤال کنکور در آن‌ها تقریباً به طور کامل حفظ شده است.

تغییر کلی

این تست‌ها نیز جزء تست‌هایی هستند که مطالب مربوط به آن‌ها از کتاب‌های درسی جدید حذف شده است یا به شکل دیگری تغییر پیدا کرده که با حفظ قالب و چارچوب اصلی آن (مانند درجه سختی تست، کیفیت تست و…) سؤالی جدید (تألیفی) جایگزین شده است.

کتاب‌های دور دنیا در چهار ساعت انتشارات گاج به‌طور اختصاصی برای تمامی رشته‌های تحصیلی ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی در دو جلد (جلد اول شامل سؤالات آزمون‌های سراسری سال‌های ۹۴ تا ۹۹ به همراه پاسخنامه کلیدی سؤالات و جلد دوم دربرگیرنده پاسخ‌های تشریحی جلد اول)و حاوی ۱۲ دوره کنکورهای سراسری اخیر منتشر شده‌اند. علاوه بر مجموعه‌های اختصاصی هر رشته تحصیلی، یک مجموعه دو جلدی نیز مخصوص دروس دروس عمومی به چاپ رسیده است که شامل ۳۸ دوره آزمون‌های عمومی از سال ۹۴ تا ۹۹ تمامی گروه‌های آزمایشی است که برای تمامی داوطلبان در رشته‌های مربوطه (ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر، زبان و کنکورهای عمومی خارج از کشور)قابل استفاده است. البته دانش‌آموزان و داوطلبان کنکوری با تهیه مجموعه کتاب دور دنیا در ۴ ساعت رشته تحصیلی خود، می‌توانند به دروس عمومی و اختصاصی همان رشته دسترسی داشته باشند؛ ولی با توجه به اهمیت ضریب دروس عمومی و تمایل و درخواست داوطلبان برای بررسی تست‌های عمومی سایر رشته‌ها آن دسته از افرادی که قصد دارند به طور جدی به تقویت مهارت تست‌زنی خود در دروس عمومی بپردازند، می‌تواننند مجموعه دور دنیا در ۴ ساعت عمومی را تهیه نمایند. به طور کلی مجموعه‌های دور دنیا در ۴ ساعت که تا به حال به چاپ رسیده‌اند به شرح زیر هستند:

مجموعه دور دنیا در ۴ ساعت رشته ریاضی فیزیک

مجموعه دور دنیا در ۴ ساعت رشته علوم تجربی

مجموعه دور دنیا در ۴ ساعت رشته علوم انسانی

  • ۱۲ دوره کنکورهای رشته علوم انسانی داخل و خارج از کشور در طول سال‌های ۹۴ تا ۹۹
  • مجموعه‌ای کامل از پرسش‌های چهارگزینه‌ای مجموعه‌ای کامل از تست‌های دروس زبان و ادبیات فارسی، عربی، فرهنگ و معارف اسلامی، زبان انگلیسی،  ریاضیات، اقتصاد، ادبیات فارسی اختصاصی، عربی اختصاصی، تاریخ، جغرافیا، علوم اجتماعی،  فلسفه و منطق،  روان‌شناسی
  • جلد اول کتاب دور دنیا در ۴ ساعت رشته علوم انسانی شامل سؤالات چهارگزینه‌ای به همراه پاسخنامه کلیدی
  • جلد دوم کتاب دور دنیا در ۴ ساعت رشته علوم انسانی حاوی پاسخ‌های تشریحی پرسش‌های جلد اول

مجموعه دور دنیا در ۴ ساعت دروس عمومی

ازآنجایی‌که سؤالات کنکور سراسری تا سال ۹۷ از کتاب‌های درسی نظام قدیم آموزشی طرح شده است و داوطلبان کنکور ۱۴۰۰، کتاب‌های نظام جدید را در دوران تحصیل خود مطالعه کرده‌اند، مؤلفان انتشارات گاج تمامی تست‌های سری کتاب‌های دور دنیا در ۴ ساعت را به‌منظور افزایش کارآمدی آن‌ها به طور دقیق بررسی کرده و مواردی که در کتاب‌های درسی جدید حذف و یا دچار تغییرات اساسی شدند را جایگزین کرده‌اند. این تغییرات در برخی تست‌ها جزئی و در برخی دیگر بیشتر و به‌صورت کلی بوده که با ذکر میزان تغییر در پاسخ‌نامهٔ تشریحی، دانش‌آموزان را در جریان امر گذاشته‌اند. در این سری کتاب‌ها به تفسیر و بررسی سؤالات عمومی و اختصاصی آزمون سراسری در رشته‌های مختلف پرداخته شده است. به این ترتیب می‌توانید بخش‌هایی را که اهمیت ویژه‌ای در کنکور دارند یا نقاط ضعف شما هستند، در اولویت قرار دهید و با توجه به زمان‌بندی‌های ارائه شده در هر آزمون می‌توانید فضایی شبیه به کنکور سراسری را برای خود تداعی کنید.     

کتاب‌های پرفروش دور دنیا در چهار ساعت

کتاب‌های جدید دور دنیا در چهار ساعت