انتشارات گاج

کتاب‌های انتشارات گاج

آشنایی با انواع کتاب‌های انتشارات گاج:

کتاب‌های میکرو طبقه بندی

این کتاب ها، بهترین منبع برای تمرین تستی به منظور آمادگی برای کنکور هستند. در هر مبحث، نمونه تست‌های آزمون‌های سراسری و آزاد و نمونه سوالات آزمون‌های آزمایشی بصورت کاملا طبقه بندی شده آورده شده است. در قسمت انتهایی (یا در بعضی دروس در جلد دوم) نیز پاسخ‌های تشریحی آورده شده است که لا به لای آن‌ها نیز درسنامه مباحث قرار گرفته است.

کتاب‌های سیر تا پیاز

کتاب‌های سیر تا پیاز هم برای آموزش مناسبند هم برای امتحانات نهایی و هم برای تست زنی. این کتاب برای دانش آموزان کنکوری به عنوان منبع اصلی تست کافی نیست و باید در کنار آن از منابع تستی دیگر نیز استفاده کنند ولی برای دانش آموزان غیر کنکوری منبع بسیار مناسبی به حساب می‌آید.

کتاب‌های کارپوچینو (کتاب‌های کار)

این کتاب‌ها به منظور تمرین کلاسی و تمرین در منزل کاربرد دارند و برای مقاطع ابتدایی و متوسطه اول تدوین شده اند. لازم به ذکر است که سوالات موجود در این کتاب‌ها بدون پاسخ هستند. همچنین تعدادی از سوالات امتحانات نهایی نیز در این سری کتاب‌ها آورده شده است.

کتاب‌های پرسمان

این کتاب ها، به منظور آماده سازی برای امتحانات نهایی طراحی شده اند. در ابتدا درسنامه مختصری نیز گردآوری شده است و سپس نمونه سوالات امتحان نهایی آورده شده است.

کتاب‌های خط ویژه

بهترین زمان استفاده از این سری کتاب ها، ماه‌های نزدیک به کنکور و به منظور جمع بندی دروس خوانده شده می‌باشد. درسنامه‌های بسیار مختصر و مناسب، از ویژگی‌های این سری کتاب‌ها هستند.

کتاب‌های EQ

این سری کتاب ها، در مقاطع ابتدایی بصورت جامع تدوین شده است و در مقاطع بالاتر، به شکل درس به درس. این کتاب‌ها به منظور تسلط کامل بر سوالات امتحانات نهایی گردآوری شده اند. در آن ها، تمارین و مسائل درون کتاب درسی بصورت کامل بررسی شده اند. ولی باید توجه کنید که این کتاب‌ها به عنوان یک منبع برای آزمون‌های تستی، توصیه نمی‌شوند.

کتاب‌های دور دنیا در ۴ ساعت

کنکورهای سراسری داخل و خارج کشور، در ۶ سال گذشته، به همراه پاسخ‌های کاملا تشریحی سوالات، در رشته‌های مختلف، در آن‌ها گردآوری شده اند. این کتاب ها، در رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی چاپ می‌شوند که شامل سوالات کنکورهای اخیر همان رشته‌ها در ۶ سال گذشته می‌باشند. همچنین یک مجموعه کتاب تحت عنوان دور دنیا در ۴ ساعت عمومی نیز به چاپ می‌رسد که شامل سوالات عمومی تمامی رشته‌ها در چند سال اخیر کنکور می‌باشد. به دلیل آن که دروس عمومی بین تمامی رشته‌ها مشترک هستند، این مجموعه نیز بسیار می‌تواند برای دانش آموزان، کارآمد باشد. لازم به ذکر است که تمامی عناوین گفته شده، دوجلدی هستند که پاسخ تشریحی سوالات، در جلد دوم گتجانده شده اند.

کتاب‌های قند و عسل

این سری کتاب ها، به منظور آماده سازی برای آزمون‌های تیزهوشان، با استفاده از ارائه نمونه تست‌های آزمون‌های تیزهوشان، تدوین شده است. این کتاب ها، در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول یعنی از اول ابتدایی تا نهم، گردآوری شده اند. در تمامی عناوین نیز، به صورت جامع تمام دروس به چاپ رسیده اند.

کتاب‌های IQ

در این سری کتاب ها، سوالات، یک مرحله از کتاب‌های میکرو گاج پیشرفته‌تر و خلاقانه‌تر هستند. سطح نمونه سوالات، مناسب برای دانش آموزان قوی می‌باشد و فقط باید زمانی که به سوالات متوسط تسلط کافی را دارید و به دنبال منبعی برای حل سوالات مشکل‌تر هستید، استفاده شود.

کتاب‌های موضوعی

این سری کتاب ها، مباحث خاص در یک درس، مانند درک مطلب زبان یا درک مطلب عربی را هدف قرار می‌دهند. در آن‌ها اطلاعات مرتبط با آن مبحث خاص آورده شده است و سپس نمونه سوالات تستی مناسب از آن مبحث نیز گردآوری شده اند. از معروف‌ترین کتاب‌های موضوعی گاج، می‌توان از درک مطلب عربی، واژگان سطر به سطر ادبیات فارسی و زبان انگلیسی، Tick ۸ واژگان زبان انگلیسی و زبان عربی، درک مطلب زبان انگلیسی، آیات و نکات دین و زندگی و… نام برد.

کتاب‌های دکتر آیکیو (کتاب‌های کار ۵ بعدی)

این کتاب ها، در دسته کتاب‌های کار قرار می‌گیرند و همانطور که از اسمشان نیز مشخص است، دارای پنج بعد هستند:

۱- آموزش

۲- تمارین بدون پاسخ

۳- نمونه سوالات تستی

۴- نمونه سوالات تیزهوشان

۵- فیلم آموزشی تدریس

دفتر کار

در این سری کتاب ها، تمارین موجود در کتاب درسی، عینا آورده شده‌اند تا دانش آموزان بتوانند در این دفاتر، پاسخ تمارین را یادداشت کنند. بدین صورت، خود کتاب درسی دانش آموزان نامرتب نمی‌شوند. همچنین در صورتی که تمرینات را در خود کتاب حل کنیم، در آینده دیگر قادر نخواهید بود که آن تمارین را حل و مرور کنید، چون پاسخ تمارین روبروی شماست. همچنین دبیران نیز می‌توانند با استفاده از این دفاتر، به سادگی بیشتری تکالیف دانش آموزان را چک کنند.

همچنین سری کتاب‌های دیگری نیز مانند کتاب‌های امتحان یار و کتاب میکرو موضوعی در انتشارات گاج چاپ می‌شده است که در حال حاضر چاپشان متوقف شده است. در آینده نیز عناوین جدیدی مانند کتاب‌های آس، از این انتشارات به چاپ خواهد رسید.

کتاب‌های پرفروش گاج

٪۲۰

دور دنیا در ۴ ساعت رشته تجربی جلد اول

۱۱۰۰۰۰ ۸۸۰۰۰ تومان
٪۲۰

دور دنیا در ۴ ساعت رشته تجربی جلد دوم

۱۳۵۰۰۰ ۱۰۸۰۰۰ تومان
٪۲۰

دور دنیا در ۴ ساعت عمومی جلد اول

۱۱۹۰۰۰ ۹۵۲۰۰ تومان
٪۲۰

دور دنیا در ۴ ساعت عمومی جلد دوم گاج

۱۱۹۰۰۰ ۹۵۲۰۰ تومان
٪۲۰

دور دنیا در ۴ ساعت رشته ریاضی جلد دوم

۱۱۰۰۰۰ ۸۸۰۰۰ تومان
٪۲۰

دور دنیا در ۴ ساعت رشته انسانی جلد اول

۱۱۰۰۰۰ ۸۸۰۰۰ تومان
٪۲۰

اعراب و تحلیل صرفی عربی کنکور مینی میکرو طلایی

۲۹۰۰۰ ۲۳۲۰۰ تومان
٪۲۰

دور دنیا در ۴ ساعت رشته ریاضی جلد اول

۸۵۰۰۰ ۶۸۰۰۰ تومان
٪۲۰

حفظیات شیمی کنکور مینی میکرو طلایی

۴۵۰۰۰ ۳۶۰۰۰ تومان
٪۲۰

سیر تا پیاز ادبیات فارسی دوازدهم

۱۱۵۰۰۰ ۹۲۰۰۰ تومان
٪۲۰

دور دنیا در ۴ ساعت رشته انسانی جلد دوم

۱۱۰۰۰۰ ۸۸۰۰۰ تومان
٪۲۰

زیست شناسی دهم میکرو

۱۴۵۰۰۰ ۱۱۶۰۰۰ تومان
٪۲۰

درک مطلب عربی کنکور مینی میکرو طلایی

۴۹۰۰۰ ۳۹۲۰۰ تومان
٪۲۰

آیات و نکات دین و زندگی کنکور

۳۹۰۰۰ ۳۱۲۰۰ تومان
٪۲۰

عربی جامع کنکور میکرو

۱۴۹۰۰۰ ۱۱۹۲۰۰ تومان
٪۲۰

آی کیو زیست شناسی دهم

۱۲۰۰۰۰ ۹۶۰۰۰ تومان
٪۲۰

دین و زندگی جامع کنکور میکرو

۱۳۹۰۰۰ ۱۱۱۲۰۰ تومان
٪۲۰

پاسخ ادبیات فارسی موضوعی کامل کنکور میکرو طلایی

۷۵۰۰۰ ۶۰۰۰۰ تومان

کتاب‌های جدید گاج