بیا از کتابچی بگیر

Grammar In Use جنگل

کتاب‌های Grammar In Use جنگل

مجموعه کتاب‌های Grammar in Use یکی از معتبرترین و موفق‌ترین کتاب‌ها در حوزه آموزش گرامر زبان انگلیسی است که به صورت کاملاً تخصصی روی تقویت مهارت گرامری زبان‌آموزان تمرکز دارد. این کتاب با برخورداری از بخش‌های متفاوت و کاربردی، پکیج کاملی برای آن دسته از افرادی‌ست که قصد آمادگی برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی همچون TOEFL و IELTS را دارند. کتاب‌هایEnglish Grammar in Use در سه سطح مختلف پاسخگوی نیاز افرادی است که در سطوح علمی مبتدی، متوسط و پیشرفته به دنبال یادگیری گرامر زبان انگلیسی هستند. کتاب‌هایی که برای پوشش این سطح‌های علمی تألیف شده‌اند عبارت‌اند از:

  • سطح مقدماتی (Basic)
  • سطح متوسط (Intermediate)
  • سطح پیشرفته (Advanced)

بررسی محتوای کتاب‌های Grammar in Use

Basic Grammar in Use

یک کتاب مرجع و تمرین خودآموز برای یادگیری گرامر زبان انگلیسی برای زبان آموزان سطح مبتدی (A1-B1) است. استفاده از توضیحات ساده، مثال‌های واضح و تمرینات قابل فهم، آن را به منبعی بسیار مناسب برای زبان‌آموزانی تبدیل کرده است، که به صورت خودآموز اقدام به یادگیری زبان انگلیسی می‌کنند. ناگفته نماند که این کتاب، در بسیاری از کلاس‌های زبان انگلیسی نیز به عنوان منبع اصلی آموزش مبحث گرامر استفاده می‌شود. علاوه‌بر این، داخل کتاب یک کد برای دریافت کتاب الکترونیکی وجود دارد. این کتاب الکترونیکی، دقیقاً همانند کتاب چاپی، شامل توضیحات و دستورالعمل‌های گرامری‌ست؛ به‌علاوه این‌که دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند پخش صدا برای تمام جملات مثال و پاسخ‌نامهٔ تمرینات است؛ که تمام رایانه‌های شخصی و تلفن‌های همراه را پشتیبانی می‌کند. کتاب BASIC GRAMMAR IN USE توسط Raymond Murphy به رشته تحریر درآمده است.

Intermediate Grammar in Use

این کتاب اولین انتخاب برای زبان آموزان سطح متوسط ​​ (B1-B2) است. وجود ویژگی‌های تحسین‌برانگیزی مانند ارائه توضیحات ساده و تعداد کافی و مناسب کاربردی، این کتاب را نه‌تنها به عنوان یک منبع خودآموز یادگیری زبان انگلیسی معرفی می‌کند، بلکه مورد اعتماد معلمان است و به عنوان منبع تکمیلی مبحث گرامر در کلاس‌ها استفاده می‌شود و به میلیون‌ها نفر در سراسر جهان برای برقراری ارتباط به زبان انگلیسی کمک کرده است. همچنین این کتاب به هر دو صورت کتاب الکترونیکی و کتاب چاپی در دسترس است. کتاب INTERMEDIATE GRAMMAR IN USE نیز توسط Raymond Murphy تدوین شده است.  

Advanced Grammar in Use

این کتاب، از بهترین منابع به منظور یادگیری و تمرین گرامر زبان انگلیسی در سطح پیشرفته (C1-C2) است و شامل تمام توضیحات و دستورالعمل‌های گرامری‌ست که زبان‌آموزان برای برقراری ارتباط مؤثر در سطح پیشرفته (C1-C2) نیاز دارند. این کتاب برای یادگیری به روش خودآموز نیز مناسب است، اما بهتر است برای فعالیت‌های گرامری تکمیلی در کلاس درس نیز مورد بررسی دقیق قرار گیرد. کتابAdvanced Grammar in Use بالاترین سطح در مجموعه کتاب‌های Grammar in Use است که توسط میلیون‌ها زبان‌آموز و معلم در سراسر جهان استفاده شده است. جدیدترین نسخه آن نیز به صورت کتاب چاپی و به صورت کتاب الکترونیکی به همراه نسخهٔ صوتی در دسترس است. شما به راحتی می‌توانید توضیحات و مثال‌های دستور زبان را در هر صفحه سمت چپ مطالعه و بررسی کرده و تمرینات را در هر صفحه سمت راست تمرین کنید. هم‌چنین، به منظور تکمیل فرایند یادگیری، پاسخ‌نامه همهٔ تمرینات کتاب در انتهای آن قرار گرفته است. از دیگر ویژگی‌های این کتاب می‌توان به تمارین اضافی و راهنمای مطالعه برای کمک به زبان آموزان در تشخیص این‌که در کدام قسمت از دستور زبان انگلیسی به کمک نیاز دارند اشاره کرد. کتاب الکترونیکی شامل تمام واحدهای گرامری موجود در کتاب چاپی، به علاوه سایر ویژگی‌های عالی، ازجمله صوتی برای جملات مثال است. کتاب Advanced GRAMMAR IN USE توسط Martin Hewings به نگارش درآمده است.

ویژگی سری کتاب‌های Grammar in Use

از مزایای سری کتاب‌های Grammar in Use می‌توان به تمرین‌های ارائه‌شده همراه با دروس اشاره کرد؛ به‌گونه‌ای که در صفحه مقابل هر درس، تمرینات مختص به آن درس ارائه شده است. این تمرینات امکان مرور بیشتر مطالب و تثبیت آموخته‌ها را از طریق توضیحات کامل در خصوص دستور زبان انگلیسی و همچنین تمرینات بسیار، برای ارزیابی میزان یادگیری زبان‌آموزان را فراهم می‌سازد. مطالب این کتاب‌ها علاوه بر تدریس در کلاس، می‌تواند به صورت خودخوان نیز مورد استفاده قرار بگیرد. این مجموعه کتاب‌ها را می‌توانید به همراه یک نسخه CD که حاوی مجموعه‌ای از تمرینات اضافه بر کتاب، گزارش پیشرفت، بازی‌های تعاملی و لینک استفاده از نسخه آنلاین دیکشنری کمبریج (Cambridge) تهیه نمایید. در کنار این مجموعه سه‌گانه (Basic) (Intermediate) و (Advanced)، کتاب دیگری با عنوان

English Grammar in Use توسط انتشارات دانشگاه کمبریج برای سطح Intermediate منتشر شده است که تنها تفاوت آن مربوط به نوع گرامری است که در کتاب آموزش داده می‌شود؛ به این معنا که کتاب‌های Grammar in Use به آموزش گرامر زبان انگلیسی آمریکایی (American English) می‌پردازند ولی کتاب English Grammar in Use به آموزش گرامر زبان انگلیسی British اختصاص دارد. جدیدترین نسخه ویرایش شده کتاب‌های Grammar in Use که در سراسر دنیا منتشر شده، به‌تازگی و توسط انتشارات جنگل منتشر و در بازار فروش کتاب آموزشی زبان انگلیسی قابل دسترسی است. از عوامل مهم و تأثیرگذاری که در چاپ جدید این کتاب به چشم می‌آید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • طراحی مدرن و جذاب صفحات
  • تغییر رویه تمرین‌های کتاب برای کاهش میزان نگارش و افزایش تمرکز بر نکات گرامری
  • به‌روزرسانی جملات و تمرین‌ها برای نشان دادن تغییر سبک زندگی، تکنولوژی و کاربردهای زبانی

زبان‌آموزانی که برای تقویت مهارت نگارشی و گرامری خود در آزمون تافل نیازمند کتابی کامل با تمارین خود ارزیاب هستند، می‌توانند با خرید کتاب English Grammar in Use Intermediate مهارت‌های خود را تقویت کنند. در مقابل زبان آموزان متقاضی برای شرکت در آزمون‌های آیلتس نیز می‌توانند از نسخه پیشرفته این کتاب یعنی English Grammar in Use Advanced کلیه مباحث و نکات کافی برای شرکت در این آزمون را مطالعه کنند. علاوه بر این، زبان‌آموزانی که قصد دارند پایه مهارت‌های خود را در خصوص یادگیری گرامر کامل زبان انگلیسی به صورت اصولی کامل کنند، با بهره‌مندی از نسخه مبتدی این کتاب، با عنوان English Grammar in Use Basic می‌توانند قدم محکمی برای آموزش و یادگیری نکات گرامری زبان انگلیسی بردارند.

کتاب‌های پرفروش Grammar In Use

کتاب‌های جدید Grammar In Use