بیا از کتابچی بگیر

انتشارات مهرسا

کتاب‌های انتشارات مهرسا

انتشارات مهرسا

 در سال ۱۳۹۰ «انتشارات مهرسا» فعالیت خود را در زمینهٔ «مغز و شناخت» به صورت تخصصی و با هدف تولید محصولات آموزشی با کیفیت برای تمامی قشرها مانند استادان و خانواده‌ها و تمامی مردم، از انتشارات مهر و ماه منتشر شد. این انتشارات در سال هشتم از شروع فعالیت خود، بیشتر تمرکز خود را روی کتاب‌های ذکر شده گذاشته است.

سری کتاب‌های «باشگاه مغز» بزگسالان و کودکان جهت بالا بردن توانایی‌های مغز و روانشناختی

ارائه کتب خود آموز در هر قدم، به منظور بالا بردن کارکرد مغز از مهمترین کتاب‌های این انتشارات می‌باشد.

کتاب‌های مربوط به بزرگسالان در این انتشارات شامل: باشگاه مغز۱، باشگاه مغز۲ توجه و تمرکز، باشگاه مغز۳ حافظه و یادگیری، باشگاه مغز کنترل و مدیریت، دفتر برنامه ریزی مغز (Brain Planner)، مجموعهٔ شش جلدی مغز من و رنگ آمیزی می‌باشد و در کنار آن‌ها تمامی‌ترجمه‌های منابع جهت بالا بردن فعالیت‌های مغز مثل کتاب های: پرورش حافظه، پرورش مغز و کتاب کار و تمرین توانبخشی مغزی از مجموعه کتاب‌های این انتشارات هستند.

کتاب‌های مربوط به کودکان، در جهت ارتقاء فعالیت‌های ذهنی و بالا بردن کارکرد مغزی کودکان

این مجموعه به صورت کتاب های: مغز شگفت انگیز تو، نمی‌توانم چیز میزهایم را پیدا کنم، با برنامه ریزی همهٔ کارها ردیف می‌شود، مغز خمیری و مغز سنگی، مجموعهٔ گردو و غیره ارائه شده اند.

سری کتاب‌های فرزند پروری و کودک با هدف تکامل مغزی و شناخت کودک و بالا بردن مهارت‌های اجتماعی و استحکام ارزش‌های اخلاقی

سری کتاب‌های فرزند پروری شامل: مغز کودک من، احساسات کودک من، ۳۶۵ راه برای پرورش فرزندانی فوق العاده می‌شود و سری کتاب‌های ۷ جلدی مربوط به کودکان نیز شامل کتاب های: مهارت‌های اولیه، سری کتاب‌های پنج جلدی داستان‌های پانچلو و سری کتاب‌های ده جلدی چی شبیه چیه و غیره به چاپ رسیده اند.

سری کتاب‌های تفریحات مغزی به منظور بالا بردن مقدار تجربه‌های لذت بخش در زندگی

این مجموعه، کتاب‌های جاذبه گردشگری جادهٔ فیروزکوه، جاذبه‌های گردشگری جادهٔ هراز، کوه پیمایی و طبیعت گردی و گیاهان دارویی را شامل می‌شود و توصیه‌های جالبی برای شما جهت زندگی لذت بخش‌تر و فراهم کردن لذت و تفریح برای مغز را در بر دارد.

کتاب‌های پرفروش مهرسا

کتاب‌های جدید مهرسا