بیا از کتابچی بگیر

ستاره شو گاج

کتاب‌های ستاره شو گاج

خصوصیات دفاتر برنامه ریزی گاج چیست؟

همان طور که می‌دانید برنامه ریزی کردن و نحوه درست برنامه ریزی بسیار مهم می‌باشد و می‌بایست برای این کار دربارهٔ نحوه برنامه ریزی درست و دقیق شناخت کافی داشته باشید. انتشارات گاج با تالیف این کتاب نحوهٔ درست برنامه ریزی را به دانش آموزان آموخته و از استفادهٔ برنامه‌های یکنواخت و عمومی برای آن‌ها جلوگیری کرده است. در این کتاب فصلی با نام ایستگاه آموزش که کاملا با تقویم درسی و رفتاری مدارس تطابق دارد، گردآوری شده است و کمک می‌کند تا دانش آموزان، همهٔ مطالب را به موقع و به جا یاد بگیرند.

برای این که دانش آموزان بدانند میانگین مطالعه‌شان چقدر است، در ابتدا و اواسط هر ماه جدول برنامه ریزی ساعتی و جدول ثبت فعالیت‌های روزانه برای یاد دادن برنامه ریزی به آن‌ها و هدایت درستشان در اختیار آن‌ها قرار داده شده است که از خصوصیات مهم این کتاب‌ها می‌باشند.

این کتاب علاوه بر آموزش برنامه ریزی به دانش آموزان و مرور درس‌ها،  سعی در بالا بردن سطح دانش و پیشرفت آن‌ها در دیگر زمینه‌ها نیز دارد. از این رو اضافه بر نکات مفید درسی، نکات مختلف انگیزشی و روانشناسی هم در این کتاب ارائه شده‌اند.

به طور کلی دفترهای برنامه ریزی مخصوص سن یا پایه تحصیلی خاصی ارائه نمی‌شوند و دانش آموزان تنها از یک دفتر بدون در نظر گرفتن مقطع تحصیلی یا سنشان استفاده می‌کنند. این در صورتی است که مقاطع و رشته‌های مختلف به طور جداگانه نیازهایی دارند. از این رو دفترهای برنامه ریزی ستاره شو، به صورت مخصوص و جداگانه برای هر کدام از مقاطع تحصیلی منتشر شده‌اند.

دفترهای برنامه ریزی ستاره شو دارای کدهای کیو آر می‌باشند. دانش آموزان می‌توانند این کدها را اسکن کرده و فیلم‌های مشاوره‌ای، آموزشی و انگیزشی را مشاهده کنند.

این دفترها کاملا رنگی هستند و باعث می‌شود دانش آموزان با میل و انگیزه بیشتری به مطالعه آن‌ها بپردازند.

/blog/wp-content/uploads/2019/07/%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B4%D9%88-2.jpg

فصل‌های مختلف دفترهای برنامه ریزی ستاره شو به صورت زیر می‌باشد

فصل اول روش استفاده از این کتاب را بیان کرده است در حالیکه استفاده از آن آسان است ولی مقصود نهایی هر فصل و شیوهٔ استفاده از آن ارائه شده است.

فصل دوم این کتاب اینفوگرافی و بارم بندی درس‌ها می‌باشد که بارم بندی فصل‌های مختلف کتاب در آزمون‌های گوناگون گردآوری شده است. همچنین نکته‌های مهم وکلیدی بر اساس پایه و رشته تحصیلی دانش آموز به صورت جامع بیان شده است.

دانش آموزان می‌توانند با مطالعهٔ این فصل شناخت و تسلط خود را نسبت به کتاب‌های درسی بالاتر ببرند و در ضمن بارم بندی‌های کتب درسی باعث می‌شود تا به مهارت‌های خود پی ببرند و برای سال تحصیلی خود برنامه‌ای نظام مند و مو به مو داشته باشند.

این دفترها شامل جدول‌هایی می‌شوند که دانش آموزان در آن فعالیت‌هایی که در طول روز انجام می‌دهند را یادداشت می‌کنند و به آن‌ها کمک می‌کند تا با نگاهی به عقب نقاط قوتشان را بیشتر و نقاط ضعفشان را کمرنگ‌تر کنند.

در این دفترها پیش از جدول‌های ثبت روزانه، در ابتدا و اواسط هر ماه جدول‌هایی با نام برنامه ریزی ساعتی و حجمی گردآوری شده و در این قسمت دانش آموز می‌تواند برنامه ریزی اصولی را اعمال کند و برنامه هفته‌های آینده خود را تعیین کنند.

/blog/wp-content/uploads/2019/07/%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B4%D9%88.jpg

دفترهای برنامه ریزی گاج مخصوص مقاطع زیر تالیف شده‌اند

دبستانی‌ها: در این دفتر علاوه بر آموزش مطالب درسی و برنامه ریزی، مطلب‌های علمی و مفید و نکته‌های آموزشی نیز ارائه شده تا به آن‌ها از لحاظ رشد اجتماعی کمک کند. از این رو دانش آموزان می‌توانند با مطالعه دقیق و مرتب این دفتر در مدرسه مورد نظر خود قبول شده و رشد و پیشرفت چشمگیری داشته باشند.

متوسطه اول، متوسطه دوم و کنکور: در مقطع متوسطه دوم هر رشته کتاب مختص به خودش را دارد. دانش آموزان می‌توانند در تمام طول سال تحصیلی از دفترهای برنامه ریزی ستاره شو جهت پیشرفت و رسیدن به مراحل بالاتر استفاده کنند.

کتاب‌های پرفروش ستاره شو

کتاب‌های جدید ستاره شو