بیا از کتابچی بگیر

EQ گاج

کتاب‌های EQ گاج

معرفی سری کتاب‌های EQ

 این سری کتاب‌ها در حد استاندارد آموزش و پرورش و برای همهٔ پایه‌های تحصیلی ارائه شده است. مقصود اصلی این سری کتاب‌ها آموزش، کمک درسی درهمهٔ دروس، حل کردن مشکلات و نکات مبهم در تمارین کتاب‌های درسی و آزمون‌ها و در کنار آن بالا بردن سطح دانش و یادگیری داوطلبان کنکوری در نتیجه موفقیت در کنکور می‌باشد.

خصوصیات سری کتاب‌های EQ

همانطور که می‌دانید سطح آزمون‌های نهایی هماهنگ فرق زیادی با آزمون‌های عادی مدارس دارد و قبول شدن در این آزمون‌ها شیوهٔ مخصوص خودش را دارد از این رو این سری کتاب‌ها در کنار درسنامه‌های کارآمد و مهم که با کتاب‌های درسی کاملا تطابق دارد جواب کامل تمامی پرسش‌های تشریحی را شامل می‌شود.

در آخر، در کنار نمونه آزمون‌های هماهنگ کشوری در تمامی سال‌های گذشته، جواب‌های جامع و تشریحی ارائه شده است. در این سری کتاب‌ها برای همهٔ پرسش‌هایی که در کتب درسی هستند جواب‌های تشریحی آورده شده است که جواب دادن به همهٔ این تمرین‌های کتاب درسی به دانش آموزان کنکوری کمک می‌کند تا نمرات خوبی در آزمون‌ها کسب کنند.

سایر خصوصیات کتاب‌های EQ

تالیف جواب‌های تشریحی

تالیف آزمون‌های دسته بندی شده

همانند بودن به کتاب‌های درسی

تالیف درسنامه‌های کامل آموزشی با تمامی مثال‌ها

مجموعه کتاب‌های EQ برای مقطع سوم تا ششم

این مجموعه کتاب‌ها در پایهٔ ابتدایی کتاب‌های هدیه‌های آسمان، فارسی، مطالعات اجتماعی، علوم تجربی و ریاضی را در قالب یک کتاب در بر می‌گیرد.

مجموعه کتاب‌های EQ برای مقطع هفتم تا نهم

این مجموعه کتاب‌ها در پایهٔ‌های هفتم، هشتم و نهم کتاب‌های انگلیسی، فارسی، عربی، علوم تجربی و ریاضی را در قالب یک کتاب در بر می‌گیرد که همراه درسنامه‌های پر کاربرد و مهم، سوال‌های امتحانی و پرسش‌های چهار گزینه‌ای در اول هر درس می‌باشد.

مجموعه کتاب‌های EQ برای مقطع دهم تا دوازدهم

همان طور که میدانید آزمون‌هایی که در آخرهرترم برگزار می‌شود فرق زیادی با آزمون‌های داخل کلاس دارند و قبول شدن در این آزمون‌ها شیوه‌های خاص خودش را دارد به همین خاطر این مجموعه کتاب‌ها شامل درسنامه‌های پر کاربرد و مهم که با تمام مباحث کتاب‌های درسی تطبیق دارد، می‌شود که مقصود آن داشتن توانایی برای درک مفهوم‌ها و مضمون‌های کتاب‌های درسی و شناخت بیشتر پرسش‌های امتحانی توسط داوطلبان کنکوری می‌باشد.

دانش آموزان می‌توانند بعد از شناخت مباحث درسی توسط این مجموعه کتاب‌ها، دانش خود را با آزمون‌های این کتاب محک بزنند و اشکالات خود را حل کنند.

همچنین در این مجموعه کتاب‌ها امتحانات پایانی نوبت اول و دوم، درسنامه‌های پرکاربرد و انواع مختلف سوالات آزمون‌ها بازبینی شده و در اختیار دانش آموزان قرار داده شده است.

سایر خصوصیات کتاب‌های EQ

جواب‌های تشریحی و آموزشی جهت همهٔ آزمون‌ها

تالیف آزمون‌های استاندارد و طبقه بندی شده برای هر کدام از درسنامه‌ها

در بر گرفتن همهٔ مبحث‌ها همراه درسنامه‌های مختصر، پر کاربرد و مهم

کتاب‌های پرفروش EQ

کتاب‌های جدید EQ