بیا از کتابچی بگیر

دروس گاج

کتاب‌های دروس گاج

درباره سری کتاب‌های دروس گاج

سری کتاب‌های دروس گاج از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول این مجموعه کتاب‌ها به نام دروس گاج همهٔ کتب درسی مقطع سوم تا نهم را در بر می‌گیرد.

در هر بخش از این کتاب به کلیهٔ سوال‌ها، تمارین مختلف و کار در کلاس‌ها که در کتاب‌های درسی آمده، جواب داده شده است.

بخش دوم این مجموعه کتاب‌ها به نام امتحان یار دروس گاج می‌باشد که شامل امتحانات نوبت اول، امتحانات پایانی وچند دسته از امتحانات سال‌های ۹۵ و ۹۶ که در کنارشان جواب‌های تشریحی دارند، می‌شود که داوطلبان کنکور با بررسی این بخش از کتاب‌های دروس گاج می‌توانند دانش و اطلاعات خود را بسنجند و جهت حضور درکنکور سراسری حاضر شوند.

چرا مجموعه کتاب‌های دروس گاج منتشر شده‌اند؟

این مجموعه کتاب‌ها یکی از منابع معتبر کنکور میباشد که به دانش آموزان کمک می‌کند تا نقاط ضعف و و نکات مجهول در رابطه با حل تمرین‌های کتب درسی در همهٔ پایه‌های تحصیلی برایشان آسان‌تر گردد. یکی از اصلی‌ترین شاخصه‌های این مجموعه کتاب‌ها داشتن مبحثی با نام امتحان یار است که به همهٔ سوالات و تمارین کتاب‌های درسی پاسخ می‌دهد و می‌تواند منبع جامعی برای دانش آموزان کنکوری باشد.

/blog/wp-content/uploads/2019/06/600-4.jpg

مجموعه کتاب‌های دروس گاج برای کدام مقاطع تحصیلی تالیف شده‌اند؟

سری کتاب‌های دروس گاج مقاطع سوم تا نهم و کلیهٔ درس‌های مرتبط با این مقطع‌ها را در این کتاب‌ها مخصوص هر مقطع تحصیلی تالیف کرده‌اند که در کل طول سال تحصیلی دانش آموزان می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

مجموعه کتب دروس برای مقاطع سوم و ششم

این کتاب‌ها در این مقاطع شامل درس‌های آموزش قرآن و هدیه‌های آسمان، کار و فناوری، تفکر و پژوهش، مطالعات اجتماعی، علوم تجربی، نگارش، فارسی و ریاضی می‌شوند. همچنین در این سری کتاب‌ها در درس ریاضی نکته‌های مورد استفاده برای حل مسائل آورده شده و برای دروس علوم و مطالعات اجتماعی جدا از جواب سوال‌های کتاب درسی همهٔ مطلب‌های دروس به صورت سوال و جواب نیز گردآوری شده‌اند. برای درس فارسی هم معانی کلمات کتاب درسی و بیت‌ها و متون قدیمی به شیوه خط به خط ارائه شده است.

مجموعه کتب دروس برای مقاطع هفتم تا نهم

این کتاب‌ها در این مقاطع شامل درس‌های فرهنگ و هنر، آمادگی دفاعی، کار و فناوری، پیام‌های آسمان، تفکر و سبک زندگی، عربی، آموزش قرآن، علوم تجربی، نگارش، مطالعات اجتماعی، انگلیسی، ریاضی و فارسی می‌شوند. در درس‌های فارسی، انگلیسی و عربی معانی همهٔ نوشته‌ها، تمارین کتاب‌ها و بیت‌ها به شیوه خط به خط و جمله به جمله آورده شده است. در کتاب ریاضی نکته‌های پر کاربرد برای پاسخ دادن به سوال‌ها و مسائل برای دانش آموزان تالیف شده است. همچنین در دروس آمادگی دفاعی، پیام‌های آسمان، مطالعات اجتماعی و علوم در کنار جواب دادن به سوال‌های کتاب درسی تمام مطلب‌های کتاب به صورت سوال و جواب ارائه شده است.

کتاب‌های پرفروش دروس

کتاب‌های جدید دروس