بیا از کتابچی بگیر

انتشارات کلاغ سپید

کتاب‌های انتشارات کلاغ سپید

انتشارات «کلاغ سپید» زیر شاخه انتشارات گاج است و در سال ۱۳۸۹ با تولید کتاب‌های کمک درسی و آموزشی در تمام مقاطع تحصیلی آغاز به کار کرد. این انتشارات در ابتدای فعالیت خود، کتاب‌های کار برای ۳ پایه مقطع راهنمایی را تالیف کرد و این کتاب‌ها به خوبی جای خود را در میان دانش‌آموزان پیدا کردند؛ به نحوی که کتاب عربی سوم راهنمایی کلاغ سپید، در سال ۱۳۹۲ به عنوان یکی از چهار نامزد دریافت تندیس کتاب برگزیده دهمین جشنواره رشد برگزیده شد. با تغییر نظام آموزشی، این انتشارات حوزه فعالیت خود را گسترش داد و شروع به تولید کتاب‌های کار برای مقطع دبستان تا کنکور منطبق با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی آموزش و پرورش کرد.

مجموعه کتاب‌های انتشارات کلاغ سپید از مقطع پیش‌دبستانی تا متوسطه دوم در پنج گروه ۴۰ قدم، شاهکار، شاه‌کلید، لی‌لی‌پوت و توربوجت تألیف می‌شود. در ادامه در مورد برخی از ویژگی‌های کتاب‌های انتشارات کلاغ سپید توضیحات کوتاهی را می‌خوانید.

کتاب‌های راهنمای گام به گام

راهنمای گام به گام برای پاسخ‌گویی به تمام سوالات کتاب درسی، علاوه بر در بر گرفتن کامل و گسترده مطالب درسی به تمامی فعالیت‌های کلاسی و تمرینات آورده شده در کتاب درسی، جواب کامل داده است. این کتاب‌ها دارای توضیحات اضافه و نکات مفیدی است که دانش‌آموزان را برای کلاس درس آماده می‌کند.

کتاب‌های چهل قدم

درسنامه‌های کامل از مفاهیم ابتدایی تا سطح تیزهوشان برخوردار می‌باشد. بعد از آن برای آمادگی بهتر و بیشتر دانش‌آموزان در امتحانات ورودی دانشگاه‌ها و مدارس استعدادهای درخشان، پرسش‌های چهارگزینه‌ای با پاسخ‌های کلیدی و همچنین تمرین‌هایی برای مرور مجدد مفاهیم آموزشی برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است.

کتاب‌های شاهکار

بخش اول این کتاب کمک آموزشی شامل درسنامه‌های روان و مبتنی بر آخرین تغییرات کتاب‌های درسی است. در هر درس، سوالات طبقه بندی شده هدفدار قرار دارد که دانش آموز با مطالعه آنها با انواع مختلف سوال و مفهوم‌شان آشنا می‌شود.

بخش دوم کتاب شاهکار امتحانی است. در این قسمت، سوال‌های امتحانی مهم هر فصل همراه با پاسخ تشریحی آنها، برای آمادگی دانش آموزان آورده شده است. علامتی که در کنار بعضی از سوالات قرار دارد. نشان می‌دهد که آموزش توضیحات لازم و ضروری آن موضوع به صورت فیلم در اپلیکیشن رایگان کلاغ سپید قرار گرفته است.

مجموعه کتاب‌های لی‌لی پوت

کتاب‌های لی‌لی‌پوت انتشارات کلاغ سپید ویژه تمام دورس پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم منتشر شده است. هدف اصلی کتاب ارائه روش آموزشی جدید مبتنی بر پرسش و پاسخ برای یادگیری سریع و کامل همه نکات آموزشی و امکان مرور مطالب درسی در کمترین زمان است. در این کتاب‌ها سعی شده هیچ مطلبی از قلم نیافتد و تمامی نکات لازم برای پاسخ به آزمون‌های سراسری، آزمایشی و … در آنها آورده شود.

مجموعه کتاب‌های شاه کلید

این کتاب‌ها با هدف آموزش و راهنمای تمامی کتاب‌های درسی و همچنین رفع اشکالات و ابهامات دانش‌آموزان در حل سوالات و تمرین‌های کتاب درسی در تمامی مقاطع تحصیلی تولید شده است. مهم‌ترین ویژگی کتاب‌های شاه‌کلید، پاسخ‌گویی به‌تمامی سؤالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی است.

مجموعه کتاب‌های توربوجت

مجموعه کتاب‌های انتشارات کلاغ سپید از مقطع پیش‌دبستانی تا متوسطه دوم در پنج گروه ۴۰ قدم، شاهکار، شاه‌کلید، لی‌لی‌پوت و توربوجت تألیف می‌شود. هدف این چالش‌های دوگزینه‌ای، آموزش دقیق، عمیق و جزء‌به‌جزء تمام مفاهیم به عنوان قدم اول برای حل سوالات تشریحی و تستی است.

مجموعه کتاب‌های دفتر کار

دفترهای ریاضی کلاغ سپید برای مقطع دبستان و متوسطه اول منتشر شده و در آن تمامی تمرین‌ها، کار در کلاس‌ها و فعالیت‌های بیان‌شده در کتاب درسی ریاضی پایه‌های مختلف، همراه با قرار دادن جای کافی برای پاسخ‌گویی به آن سوالات ارائه شده است. شایان ذکر است که دانش‌آموزان با اسکن QR کد مندرج بر روی جلد این دفترها و با استفاده از نرم‌افزار AR می‌توانند به پاسخ تمرین‌ها دسترسی داشته باشند و به این‌ترتیب از درستی پاسخ خود اطمینان خاطر کسب نمایند.

کتاب‌های پرفروش کلاغ سپید

شاه کلید دوازدهم رشته تجربی
٪۱۰
۴۰۸,۰۰۰ ۳۶۷,۲۰۰ تومان
ریاضی دوم ابتدایی شاهکار کلاغ سپید
٪۱۰
شاه کلید گام به گام دروس هفتم کلاغ سپید
٪۱۰
شاه کلید گام به گام دروس نهم کلاغ سپید
٪۱۰
شاهکار ریاضی پنجم ابتدایی کلاغ سپید
٪۱۰
ریاضی اول ابتدایی کلاغ سپید
٪۱۰
۲۶۷,۰۰۰ ۲۴۰,۳۰۰ تومان
فارسی اول ابتدایی کلاغ سپید
٪۱۰
۲۹۱,۰۰۰ ۲۶۱,۹۰۰ تومان
ریاضی چهارم ابتدایی کلاغ سپید
٪۱۰
۴۴۰,۰۰۰ ۳۹۶,۰۰۰ تومان
شاه کلید گام به گام دروس ششم کلاغ سپید
٪۱۰
شاه کلید گام به گام دروس هشتم کلاغ سپید
٪۱۰
شاهکار فارسی دوم ابتدایی کلاغ سپید
٪۱۰
ریاضی سوم ابتدایی کلاغ سپید
٪۱۰
۲۳۰,۰۰۰ ۲۰۷,۰۰۰ تومان

کتاب‌های جدید کلاغ سپید

ناموجود
زبان انگلیسی هفتم توربوجت
٪۱۰
زبان انگلیسی هفتم توربوجت
کلاغ سپید
۳۹۰۰۰ ۳۵,۱۰۰ تومان
ناموجود
شاهکار جامع اول دبستان جلد اول کلاغ سپید
٪۱۰
شاهکار جامع اول دبستان جلد اول کلاغ سپید
کلاغ سپید
۱۵۰۰۰۰ ۱۳۵,۰۰۰ تومان
ناموجود
مطالعات اجتماعی نهم توربوجت کلاغ سپید
٪۱۰
مطالعات اجتماعی نهم توربوجت کلاغ سپید
کلاغ سپید
۱۹۰۰۰ ۱۷,۱۰۰ تومان
ناموجود
علوم تجربی هشتم
٪۱۰
علوم تجربی هشتم
کلاغ سپید
۱۲۰۰۰ ۱۰,۸۰۰ تومان
موجود
پیام‌های آسمان و قرآن هفتم توربوجت
٪۱۰
پیام‌های آسمان و قرآن هفتم توربوجت
کلاغ سپید
۱۹۰۰۰ ۱۷,۱۰۰ تومان
ناموجود
شاهکار جامع اول دبستان جلد دوم کلاغ سپید
٪۱۰
شاهکار جامع اول دبستان جلد دوم کلاغ سپید
کلاغ سپید
۱۶۶۰۰۰ ۱۴۹,۴۰۰ تومان
موجود
پیام‌های آسمان و قرآن هشتم توربوجت کلاغ سپید
٪۱۰
ناموجود
مطالعات اجتماعی هشتم توربوجت کلاغ سپید
٪۱۰
مطالعات اجتماعی هشتم توربوجت کلاغ سپید
کلاغ سپید
۱۹۰۰۰ ۱۷,۱۰۰ تومان
ناموجود
۷ کتاب سوم دبستان
۷ کتاب سوم دبستان
هیات مولفین
ناموجود
۷ کتاب ششم دبستان
۷ کتاب ششم دبستان
هیات مولفین
ناموجود
ناموجود