بیا از کتابچی بگیر

چهل قدم کلاغ سپید

کتاب‌های چهل قدم کلاغ سپید

مجموعه کتاب‌های ۴۰ قدم به چه منظوری منتشر شده‌اند؟

این سری کتاب‌ها به صورت ۴۰ بخش آموزشی ارائه شده‌اند که در هر بخش نکات و نمونه‌هایی جهت یادگیری و مرور مباحث درسی آورده شده است که از روش تدریس مدرسه‌های کشور آلمان کمک گرفته شده است. در مجموعه کتاب‌های ۴۰ قدم کلاغ سپید، مباحث درسی در قالب بخش‌های کم حجم‌تر ارائه شده تا دانش آموزان بتوانند ادراک بهتری نسبت به این مطالب داشته باشند از این رو هر مبحث با تعدادی جملات مختصر و نمونه‌هایی از درس و تکالیف به شکل مفهومی می‌باشد که باعث فراگیری بهتر دانش آموزان می‌شود.

در این مجموعه کتاب‌ها؛ مطالب چگونه عرضه می‌شوند؟

در هر مبحث ابتدا مطلب‌های آسان و ساده آورده شده و کم کم در اواخر کتاب با مطلب‌های جامع‌تر و تازه‌تری آشنا خواهید شد. در این سری کتاب‌ها سعی شده تا کتاب درسی به صورت چهل قدم آموزشی درس داده شود به این صورت که در اول فراگیری دروس را از مطالب ساده شروع می‌کنید و کم کم به مطالب سخت‌تر و کامل‌تر میرسید.

در ابتدای هر بخش جهت دستیابی دانش آموزان به تبحر و علم کافی جهت قبول شدن در امتحانات ورودی مدرسه‌های تیزهوشان و بالا رفتن سطح فراگیری آن‌ها بعد از مطالعه این سری کتاب‌ها، سعی شده تا موضوعات مهم سال‌های قبل که با مبحث آن بخش مرتبط است گردآوری شود.


/blog/wp-content/uploads/2019/06/40%D9%82%D8%AF%D9%85.jpg


خصوصیات ویژهٔ سری کتاب‌های ۴۰ قدم چیست؟

یکی از خصوصیات ویژهٔ این سری کتب این است که دانش آموزان با دیدن فیلم‌های آموزشی قادر هستند مطالب سخت را مو به مو و با سرعت بیشتر بیاموزند.

مقصود اصلی این مجموعه کتاب‌ها، این است تا شرایط دانش آموزان را جهت قبول شدن درامتحانات و مسابقه‌های علمی، با تدریس از تمامی مطالب کتب درسی مهیا کند.

مجموعه کتاب‌های ۴۰ قدم برای مقاطع زیر تالیف شده‌اند

 مقاطع چهارم تا نهم

مجموعه کتاب‌های ۴۰ قدم درس‌های علوم و ریاضی را برای مقاطع چهارم تا نهم ارائه داده است. این کتاب‌ها به این صورت هستند که هر شش صفحه را یک قدم می‌گویند و در آن مطالب به صورت جامع آورده شده است که هر چند قدم یک بخش کتاب درسی را تشکیل می‌دهد و در آخر هر قدم، ده پرسش جهت دورهٔ قدم و در آخر هر بخش یک امتحان که شامل ۱۵ سوال می‌باشد، مطالب آن بخش را در بر می‌گیرد. بعد از اتمام چهل قدم تمامی مطالبی که در کتب درسی آمده، تدریس می‌شود.

/blog/wp-content/uploads/2019/06/40-%D9%82%D8%AF%D9%85-2.jpg

سایرخصوصیات این کتاب شامل گزینه‌های زیر می‌باشد

  • آوردن جواب‌های تشریحی سوال‌ها در آخر کتاب
  • دسته بندی محتوای کتاب درسی و یاد دادن آن
  • آوردن آزمون‌های تستی مختلف
  • آوردن نمونه جهت مرور برای مباحث مختلف
  • عرضهٔ ویدیوهای آموزشی جهت تفهیم عمیق با سرعت بالاتر
  • آوردن امتحانات در آخر هر فصل جهت دوره کردن

مجموعه کتاب‌های ۴۰ قدم برای مقاطع دوم متوسطه

این مجموعه کتاب‌ها شامل تمامی درس‌های مقطع دوم متوسطه می‌باشد که کتاب درسی را به صورت درسنامه‌های دسته بندی شده در کنار نمونه‌ها وتمارین تستی بصورت جامع یاد می‌دهد و باعث می‌شود تا دانش آموز از سطح علمی بالاتری برخوردار شود و به همهٔ درس‌ها مسلط باشد. این سری کتاب‌ها همچنین تمامی درس‌های مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم را به صورت جزء به جزء و دسته بندی شده آموزش می‌دهد که این دروس در چهل فصل همراه با درسنامه‌های تشریحی در کنار نمونه‌ها و تمارین تستی و گزیده چینی با جواب‌های تشریحی گردآوری شده‌اند.

کتاب‌های پرفروش چهل قدم

کتاب‌های جدید چهل قدم