بیا از کتابچی بگیر

شاه کلید کلاغ سپید

کتاب‌های شاه کلید کلاغ سپید

معرفی سری کتاب‌های گام به گام شاه کلید

سری کتاب‌های نشر کلاغ سپید از پایهٔ پیش دبستانی تا متوسطه دوم در پنج دسته که شامل کتاب های: ۴۰ قدم، شاهکار، توربوجت، لی لی پوت و شاه کلید می‌شوند ارائه شده‌اند. مجموعه کتاب‌های شاه کلید برای هر مقطع، همهٔ کتاب‌های درسی را شامل می‌شود و در هر کدام از کتاب‌ها سوالات کتاب درسی بازبینی شده و با سوالات و جواب‌های تالیف شده کامل می‌گردد. جهت فراگیری بیشترمطالب درسی و مطالعه عمیق آن‌ها توسط دانش آموزان این مجموعه کتاب‌ها شکل‌های مختلف جدول‌ها و تمرین‌ها را طراحی کرده و ارائه داده‌اند. هر قسمت از کتاب شامل نکته‌های آموزشی بصورت جداگانه و مطرح کردن سوال و جواب‌های تالیفی می‌شود که باعث می‌شود دانش آموز نکته‌های درسی را با دقت و تلاش زیاد یاد گرفته و تسلط او در جواب دادن به آزمون‌های آسان و دشوار و تمرینات بیشتر شود.

کتاب‌های شاه کلید به چه منظور ارائه شده‌اند؟

یکی از مهم‌ترین خصوصیات مجموعه کتاب‌های شاه کلید این است که به کلیهٔ سوالات، تمارین و فعالیت‌های کتب درسی جواب داده است. مقصود اصلی این کتاب‌ها تعلیم وراهنمای کلیهٔ کتب درسی و برطرف کردن مشکلات و نکات پیچیده دروس در تکالیف کتاب درسی و حل کردن آزمون‌ها برای دانش آموزان در کلیهٔ پایه‌های تحصیلی می‌باشد و یکی از منابع جامع جهت مطالعه دانش آموزان می‌باشد.


/blog/wp-content/uploads/2019/06/%D8%B4%D8%A7%D9%87-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF2.jpg


مجموعه کتاب‌های شاه کلید برای مقاطع زیر تالیف شده‌اند

این سری کتاب‌ها برای مقاطع اول تا دوازدهم ارائه شده و شامل کلیهٔ درس‌ها می‌باشند و دانش آموزان می‌توانند از ابتدا تا پایان سا تحصیلی این کتاب‌ها را تهیه و مطالعه کنند.

مجموعه کتاب‌های شاه کلید برای دبستانی‌ها

این کتاب‌ها شامل درس‌های هدیه‌های آسمان و آموزش قرآن، مطالعات اجتماعی، ریاضی، علوم و فارسی و نگارش می‌باشند و دانش آموزان قادر به بازبینی درس‌ها از طریق این کتاب‌ها هستند. همچنین این کتاب‌ها سوالات کتاب‌های درسی را بازبینی کرده و به آن‌ها جواب می‌دهد و آن‌ها را به وسیلهٔ سوال و جواب‌های تالیفی کامل می‌کند. در کنار مطرح کردن تمامی نکات دروس، تمامی فعالیت‌های کلاسی، فکر کنید و تکالیف آورده شده در کتاب درسی را آنالیز کرده و به تمامی آن‌ها جواب داده شده است.

مجموعه کتاب‌های شاه کلید برای دهم، یازدهم و دوازدهمی‌ها

این کتاب‌ها شامل درس های: هنر و جغرافیای ایران، آمادگی دفاعی، تفکر و سواد رسانه‌ای، کارگاه کارآفرینی و تولید، هنر، زیست شناسی، زمین شناسی، انسان و محیط زیست، آمار و احتمال، تاریخ معاصر ایران، سبک زندگی، مدیریت خانواده، هویت اجتماعی، سلامت و بهداشت، دین و زندگی، انگلیسی، نگارش، عربی زبان قرآن، فارسی، حسابان، هندسه، شیمی، ریاضیات گسسته و فیزیک می‌باشند.

/blog/wp-content/uploads/2019/06/%D8%B4%D8%A7%D9%87-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF.jpg

سایر ویژگی‌های این مجموعه کتاب‌ها شامل موارد ذکر شده در ادامه می‌باشند

طرح کردن نمونه پرسش‌های امتحانات

جواب‌های مفبد و کارآمد و تشریحی به کلیهٔ سوال‌ها و تمرین‌های کتب درسی

طرح پرسش و در کنار آن جواب‌های تشریحی در بعضی از درس‌ها با مقصود آماده شدن دانش آموزان برای آزمون‌های تشریحی

کتاب‌های پرفروش شاه کلید

کتاب‌های جدید شاه کلید