بنر اساتید

انتشارات بنی هاشمی

کتاب‌های انتشارات بنی هاشمی

انتشارات بنی هاشمی خامنه کار خود را با اندوخته‌ای غنی از علم و ایده و عمل و با کسب مجوز نشر از وزارت ارشاد آغاز نموده است. این درحالی‌ست که از سال‌ها قبل تولیدات فرهنگی این انتشارات توسط دبیران محترم آموزش و پرورش مورد استفاده قرار می‌گرفت و همین امر باعث گردید که شروع کار نشر کتاب‌های کمک آموزشی با پیشینه‌ای قوی همراه شود. آقای میرکریم بنی هاشمی خامنه، فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران با داشتن ۳۴ سال سابقه تدریس در وزارت آموزش و پرورش و در کنار آن انجام کارهای اجرایی، مدیر مسئول این انتشارات هستند. در حال حاضر حوزه کار این انتشارات، نشر کتاب‌های کمک‌آموزشی و کمک‌درسی در مقاطع تحصیلی دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم در تمامی رشته‌های تحصیلی ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی است.

کتاب‌های بنی‌هاشمی مطابق با نظام جدید

با توجه به تغییرات نظام آموزشی کشور، فعالیت‌های انتشارات بنی هاشمی خامنه هم‌راستا با این اهداف تغییر کرده است. به‌طوری که کلیه تغییرات اعلام شده برای کتاب‌های درسی تمامی مقاطع تحصیلی، توسط مسئولین محترم در تولیدات فرهنگی این انتشارات منعکس شده و کتاب‌های کمک آموزشی و کمک درسی منتشر شده، (که به نظر اکثریت کارشناسان این کتاب‌ها، تنها مکمل‌های کتاب‌های درسی هستند) طبق آخرین تغییرات کتاب‌های نظام آموزشی تولید می‌شوند. این انتشارات در حال حاضر از مدیران متعهد، دبیران باسابقه و کادر فنی متخصص برای طراحی سؤالات کتاب‌ها استفاده می‌کند و با برخورداری از تکنولوژی چاپ روز با گسترش روزافزون محصولات خود به کار خود ادامه می‌دهد. استقبال روزافزون دانش‌آموزان از محصولات فرهنگی تولید شده توسط انتشارات بنی هاشمی، نشان‌دهنده موفقیت‌آمیز بودن گام‌هایی است که توسط کارکنان این انتشارات برداشته می‌شود. انتشارات بنی هاشمی خامنه با شرکت در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب، برای اولین بار حضور پرشور و موفق خود را تثبیت کرد. گرچه فضای اختصاص داده شده به این مؤسسه بسیار کوچک و ناکافی بود ولی وجود دانش‌آموزانی که از راه دور و نزدیک در این نمایشگاه حضور پیدا کرده بودند دلیل محکمی برای حضور این انتشارات بود. امید است که در آینده خدمات این انتشارات کوشا در دنیای بزرگ کتاب، به‌صورت کامل‌تر و جامع‌تر در اختیار دوستداران علم و دانش قرار گیرد.

ویژگی کتاب‌های انتشارات بنی‌هاشمی

کتاب‌های کمک درسی بنی هاشمی، شامل نمونه سؤالات امتحانی به همراه پاسخنامه‌های تشریحی است. در این مجموعه‌های کمک آموزشی و کمک درسی علاوه‌بر آزمون‌های و نمونه سؤالات امتحانی، دو آزمون دیگر وجود دارد. یکی از این آزمون‌ها به عنوان ضمیمه آورده شده است که نمونه سؤالات امتحانی یکی از مدارس است؛ و آزمون دوم، با عنوان کار آزمون، نمونه سؤالاتی بدون پاسخ است. دانش آموزان برای دسترسی به پاسخنامه تشریحی آن، باید به سایت انتشارات بنی هاشمی خامه و صفحه‌ای به نام پاسخ کار آزمون‌ها مراجعه کنند.

کتاب‌های پرفروش انتشارات بنی‌هاشمی

علاوه‌بر جزوات نمونه سؤالات امتحانی به همراه پاسخنامه‌های تشریحی انتشارات بنی هاشمی که سال‌هاست مورد استقبال دانش‌آموزان با سطح‌های علمی مختلف قرار گرفته است، کتاب‌های کمک‌درسی جامع و مفیدی نیز به‌صورت اختصاصی برای هر درس به چاپ رسیده است. به عنوان مثال، کتاب‌های فارسی دوازدهم، هویت اجتماعی دوازدهم، دین و زندگی دوازدهم، عربی دوازدهم، زبان انگلیسی دوازدهم، شیمی دوازدهم، فیزیک دوازدهم، سلامت و بهداشت دوازدهم، هندسه دوازدهم، حسابان دوازدهم، زیست‌شناسی دوازدهم، عربی دوازدهم رشته انسانی، ریاضی دوازدهم رشته علوم تجربی، ریاضیات گسسته دوازدهم، جغرافیا دوازدهم، تحلیل فرهنگی دوازدهم، علوم و فنون ادبی دوازدهم از پرفروش‌ترین کتاب‌های کمک درسی انتشارات بنی‌هاشمی خامنه هستند. شما عزیزان به راحتی می‌توانید از طریق وبسایت کتابچی به تمامی محصولات منتشر شده توسط این انتشارات دسترسی داشته داشته و سفارش خود را ثبت کنید.

کتاب‌های پرفروش بنی هاشمی

٪۱۵
شیمی یازدهم رشته ریاضی و تجربی بنی هاشمی
۷۰,۰۰۰ ۵۹,۵۰۰ تومان
٪۱۵
دین و زندگی دوازدهم بنی هاشمی
۷۰,۰۰۰ ۵۹,۵۰۰ تومان
٪۱۵
عربی دوازدهم بنی هاشمی
۷۰,۰۰۰ ۵۹,۵۰۰ تومان
٪۱۵
ریاضی دهم ریاضی و تجربی بنی هاشمی
۷۰,۰۰۰ ۵۹,۵۰۰ تومان
٪۱۵
ادبیات فارسی یازدهم بنی هاشمی
۷۰,۰۰۰ ۵۹,۵۰۰ تومان
٪۱۵
فیزیک یازدهم ریاضی و تجربی بنی هاشمی
۷۰,۰۰۰ ۵۹,۵۰۰ تومان
٪۱۵
دین و زندگی یازدهم بنی هاشمی
۷۰,۰۰۰ ۵۹,۵۰۰ تومان
٪۱۵
آمار و احتمال یازدهم بنی هاشمی
۷۰,۰۰۰ ۵۹,۵۰۰ تومان
٪۱۵
عربی یازدهم ریاضی و رشته تجربی بنی هاشمی
۷۰,۰۰۰ ۵۹,۵۰۰ تومان
٪۱۵
ریاضی یازدهم تجربی بنی هاشمی
۷۰,۰۰۰ ۵۹,۵۰۰ تومان
٪۱۵
حسابان یازدهم رشته ریاضی بنی هاشمی
۷۰,۰۰۰ ۵۹,۵۰۰ تومان
٪۱۵
هندسه یازدهم بنی هاشمی
۷۰,۰۰۰ ۵۹,۵۰۰ تومان
٪۱۵
زیست شناسی یازدهم بنی هاشمی
۷۰,۰۰۰ ۵۹,۵۰۰ تومان
٪۱۵
زمین شناسی یازدهم بنی هاشمی
۷۰,۰۰۰ ۵۹,۵۰۰ تومان
٪۱۵
زبان انگلیسی یازدهم بنی هاشمی
۷۰,۰۰۰ ۵۹,۵۰۰ تومان
٪۱۵
تاریخ معاصر ایران یازدهم
۷۰,۰۰۰ ۵۹,۵۰۰ تومان

کتاب‌های جدید بنی هاشمی