بیا از کتابچی بگیر

انتشارات به نشر

کتاب‌های انتشارات به نشر

در فرهنگ دیرینه ایرانی - اسلامی، «کتاب» میراثی معنوی، گرانقدر و ماندگار شناخته می‌شود و نقشی برجسته در رشد فکری افراد و روشنگری جامعه ایفا می‌کند. مسلمانان به این مهم همواره می‌بالند که معجزهٔ الهی پیامبر عظیم الشأن اسلام«ص» از جانب پروردگار عالمیان، «کتاب» قرار داده شده است. و شاید از همین روست که جوامع اسلامی در طول تاریخ به داشتن عالمان بزرگ دینی و دانشمندان طراز اول جهان شهرت یافته‌اند و بخش عظیمی از سرمایه‌های فکری عالم بشری، به آنان اختصاص داشته است. کشورهای مسلمان، به ویژه میهن عزیزمان ایران، گنجینه‌های ارزشمند و آثاری فاخر در علوم مختلف را در کتابخانه‌های وسیع و گستردهٔ خویش در معرض استفادهٔ جویندگان قرار داده و پژوهشگران و دانشوران رهیافت‌های نوین در عرصه‌های گوناگون را در قالب کتاب منتشر کرده‌اند.

به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) به منظور گسترش فرهنگ اصیل اسلامی و ترویج و نشر معارف رضوی و نیز با هدف چاپ و انتشار آثار ارزشمند در موضوعات علوم و معارف اسلامی و قرآنی و علوم بشری، در راستای اهداف فرهنگی نظام مقدس اسلامی و سند چشم انداز آستان قدس رضوی، فعالیت‌های انتشاراتی خویش را در سال ۱۳۶۲ آغاز کرد. افزایش کمّی و کیفی تولید کتاب با توجه به اولویت‌های تعیین شده، برنامه ریزی در راستای گسترش نشر الکترونیک و طراحی و تولید محصولات متنوع فرهنگی متناسب با امکانات و وظایف محوله، عمدهٔ فعالیت‌های فرهنگی و انتشاراتی این موسسه را تشکیل  می‌دهد.

به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) در طول سه دهه فعالیت خود توانسته است با انتشار افزون بر سی میلیون نسخه کتاب، کارنامه‌ای درخشان در اشاعهٔ فرهنگ و معارف اسلامی و ارتقای فرهنگ عمومی کشور از خود برجای بگذارد. انتشارات به نشر تاکنون در جشنواره‌های داخلی همچون انتخاب کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، جشنواره‌های علمی و دانشگاهی، کتاب فصل، انتخاب کتاب برتر خراسان رضوی، جشنواره‌های تخصصی آثار کودک و نوجوان و سایر مراسم انتخاب کتاب‌های برگزیدهٔ کشوری و استانی،  رتبه‌های برتر را به خود اختصاص داده است

انتشارات آستان قدس رضوی به عنوان بزرگترین ناشر شرق کشور با بیش از سه دهه فعالیت، دارای ۳۷ فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در مشهد، تهران و سایر شهرهای کشور است.

کتاب‌های پرفروش به نشر

کتاب‌های جدید به نشر