بیا از کتابچی بگیر

آزمون پلاس گاج

کتاب‌های آزمون پلاس گاج

معرفی کتاب‌های آزمون پلاس

علاوه بر کتاب‌های آی کیو و میکرو طبقه بندی پایه دهم و یازدهم انتشارات گاج کتاب‌های آزمون پلاس را تالیف کرده است تا دانش آموزان کنکوری بتوانند به منابع بیشتری جهت تکمیل کردن اطلاعات و بالا بردن سطح دانش خود با هدف هرچه بهتر پاسخ دادن به سوالات در کنکور دست یابند.

این مجموعه کتاب‌ها طوری طراحی شده‌اند که دانش آموز کنکور واقعی را هنگام تست زدن تجربه میکند چرا که مطالب این کتاب‌ها بصورت جامع و کامل ارائه داده شده و همانند دیگر کتاب‌های مجموعه تست مطالب را به صورت قسمت‌های کوچکتری درنیاورده است که این امر به دانش آموزان کنکوری کمک میکند تا بیشتر به حال و هوای کنکور نزدیک شوند و هنگام تست زدن از تمام آموخته‌های خود بهره کامل را بگیرند.

تست‌هایی که در این مجموعه کتاب‌ها گرد آوری شده کاملا منطبق برآزمون‌های سراسری میباشند که احتمال طرح آنها در کنکورهای سال‌های آینده زیاد است.

سطح این تست‌ها بسیاربالاترازساختارسوالات دروس مختلف است وهمچنین با برآورد تستهای دیگر دفترچه‌های کنکوردرس‌های عمومی واختصاصی طراحی شده‌اند.

/blog/wp-content/uploads/2019/07/%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B32.jpg

مجموعه کتاب‌های آزمون پلاس با دسته بندی صحیح مبحث‌های گوناگون کتاب‌های درسی و انواع گوناگون سوالات، آزمون‌های تخصصی مختلفی را در اختیاردانش آموزان کنکوری قرار میدهد.

همچنین دراین کتاب‌ها تست‌های تصاویروسوالات شمارشی به شکل آزمون‌های جدا از هم آورده شده تا دانش آموزان با روبرو شدن با سوالات شمارشی و طریقهٔ پاسخ به این سوال‌ها و با توجه کردن به کوچک‌ترین نکات تصاویربتوانند خود را محک بزنند وهمچنین مرور کافی را داشته باشند.

دانش آموزان میبایست با سرعت عمل بالا ودقت لازم به سوالات پاسخ دهند، چراکه برای هرآزمون زمان مشخصی توسط مولف تعیین شده که بر اساس مدت زمان استاندارد آزمون سراسری میباشد وتوصیه میشود ازهمین حالا پاسخ دهی به سوالات را دراین مدت زمان تعیین شده تمرین کنند که درکنار هر پاسخ این زمان برحسب ثانیه درج شده و نشان دهنده حداکثر زمانی است که دانش آموزان میتوانند به این تست اختصاص دهند. مجموعه کتاب‌های آزمون پلاس دارای پاسخنامه تشریحی میباشند که حتی تمام گزینه‌های غلط را نیز بررسی میکند و همچنین در پایان کتاب جدول تعداد و جدول واژگان هم نوشته شده است.

/blog/wp-content/uploads/2019/07/%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3.jpg

جهت نمونه و برای آشنایی بیشتر دانش آموزان با این مجموعه کتاب‌ها دربارهٔ کتاب فارسی جامع آزمون پلاس توضیحاتی در زیر داده شده است.

تست‌هایی که در این کتاب آمده در کنکور سال‌های آینده نیز طرح خواهد شد و با سوالات آزمون‌های سراسری یکسان می‌باشند. همچنین این مجموعه تست‌ها از سطح بسیار بالایی برخوردار هستند. این کتاب شامل ۸۵ آزمون و تقریبا ۱۵۰۰ تست می‌شود. ۷۵ آزمون به شکل مبحثی و ۱۰ آزمون هم به شکل جامع ارائه داده شده است. در این مجموعه کتاب‌ها امتحانات پیشرفتهٔ گوناگونی با توجه به تقسیم مبحث‌ها و سبک‌های متفاوت سوال‌ها گردآوری شده است. دانش آموزان می‌توانند سرعت جواب دهی به سوال‌ها را با طرح کردن زمان مشخص برای هر آزمون توسط نویسنده کتاب، محک بزنند و تمرکز خود را برای تست زدن در کنکور بالا ببرند. به این صورت که زمانی بر حسب ثانیه در کنار هر جواب قرار داده شده که حداکثر وقتی است که دانش آموزان باید برای آن تست بگذارند.

کتاب فارسی جامع کنکور در ۳۰۴ صفحه منتشر شده است و دارای خصوصیاتی مانند موارد زیر می‌باشد

گردآوری ۱۰ آزمون جامع و ۷۵ آزمون مبحثی

آنالیز گزینه‌ها و تبحر در پاسخ به سوال‌ها در پاسخ نامه تشریحی

آنالیز مبحث‌های فارسی پایه دهم یازدهم و دوازدهم

 

 

 

کتاب‌های پرفروش آزمون پلاس

کتاب‌های جدید آزمون پلاس