بیا از کتابچی بگیر

خط ویژه گاج

کتاب‌های خط ویژه گاج

معرفی مجموعه کتاب‌های خط ویژه

کتاب‌های خط ویژه برای جمع بندی تمامی مطلب‌هایی است که دانش آموزان در طول سال تحصیلی یاد می‌گیرند، از این رو راه دشوار و پر استرس کنکور را برای دانش آموزان کنکوری آسان‌تر می‌کند ومرور مطالب ومضمون‌های الویت بندی شده نیز قطعا سطح علمی آن‌ها را بالاتر می‌برد.

پاسخ‌های کاملا تشریحی و آزمون‌های جامع و استاندارد، درسنامه‌هایی جامع و کاربردی، تست‌های خلاق از تمرین‌های درسی و کنکورهای سراسری ودرسنامه‌هایی خلاصه و مفهومی از ویژگی‌های ممتاز مجموعه کتاب‌های خط ویژه می‌باشد.

آنچه باید درمورد ویژگی مجموعه کتاب‌های خط ویژه بدانیم

کتاب‌های خط ویژه کتاب‌هایی هستند مناسب برای داوطلبان کنکورسراسری که محتوای این کتاب‌ها شامل درسنامه‌های کاربردی و طبقه بندی شده و تست‌های گوناگون بصورت کنکورهای سراسری و تمرین‌های کتاب‌های درسی می‌باشد که در انتهای هر درس آزمون‌هایی مشابه و مطابق با کنکورهای سال‌های گذشته آورده شده تا دانش آموزان بتوانند به خوبی مطالب را بخاطرسپرده و جمع بندی کنند.

/blog/wp-content/uploads/2019/06/600-3.jpg

ویژگی‌های برتر کتابهای خط ویژه چیست؟

تحلیل تمامی تست‌های مطرح شده در هر مبحث در کنکور

درسنامه‌های کاربردی و مفید در عین حال به صورت خلاصه

بررسی تست‌های دشوار کنکور سراسری

تکرار و یادآوری مباحث درسی

آسان سازی نحوه مطالعهٔ مبحث‌ها

تجزیه دقیق کتب درسی بصورت پرسش‌های گزینه دار

ارائه تست‌های دشوار و کارآمد

تست‌های کنکوری مربوط و امتحانات جامع درآخر کتاب

آوردن نکات مشاوره‌ای دربین تست‌ها

تست‌های طبقه بندی شده با پاسخ‌های تشریحی

بیشترین راندمان در کوتاه‌ترین زمان

/blog/wp-content/uploads/2019/06/600-9.jpg

چه زمانی باید مجموعه کتاب‌های خط ویژه را مطالعه کرد؟

توصیه میشود دانش آموزان از آغاز سال تحصیلی مطالعه کتابهای خط ویژه را شروع کنند چرا که اینگونه میتوانند دروس را با معلم خود جلو برده وهرچه بیشترو بهتربرای کنکورهای سراسری آماده شوند.

درصورت شروع کردن مطالعه کتابهای خط ویژه درحالی که نصف سال تحصیلی گذشته است تنها می‌توانند در مدت زمان کمی که پیش رو دارند درس‌های خوانده شده را جمع بندی و درس‌هایی که باقی مانده‌اند را مطالعه و جمع بندی کنند و برای کنکورهای سراسری حاضر شوند.

 چگونه باید مجموعه کتابهای خط ویژه را مطالعه کرد؟

دانش آموزان کنکوری می‌توانند با مطالعه آزمون‌های جامع شبیه سازی شده درآخرکتاب و بازبینی وتجزیه آنها که کاملا منطبق با کنکورهای سراسری سال‌های گذشته است به صورت کامل خود را محک بزنند.

همچنین بهتراست ازاین مجموعه کتاب‌ها جهت جمع بندی وتکرارهمهٔ مباحث کتاب‌های درسی که درآزمون‌های مختلف طی سال شرکت می‌کنند استفاده شود.

این سری کتابها هم به صورت درس به درس درپایه دهم تا دوازدهم وهم به صورت جامع ازیک درس درتمامی پایه‌های دهم تا دوازدهم تالیف شده است. در کتاب‌های خط ویژه در کمترین زمان به بیشترین اطلاعات دست خواهید یافت.

کتابهای خط ویژه گاج بصورتی طراحی شده‌اند که حجم عظیمی ازخواسته‌های داوطلبان کنکور را برطرف میکند به همین دلیل فرقی نمی‌کند دانش آموزی باشید که کاملا برای کنکورسراسری آمادگی دارد یا دانش آموزی که مطالعه خود را تازه شروع کرده درهردو صورت می‌توانید ازمطالب کامل و بسیار مفید این کتاب استفاده کنید.

کتاب‌های پرفروش خط ویژه

کتاب‌های جدید خط ویژه