بیا از کتابچی بگیر

آس گاج

کتاب‌های آس گاج

مجموعه کتاب‌های آس انتشارات گاج آموزش عمیق، با سرعت بالا و بسیارآسان را مقصد اصلی قرار داده تا در تکامل یافتن و بالا بردن سطح دانش و در کنار آن درک اصولی مفاهیم درسی دانش آموزان کنکوری را همراهی کند.

مولف مجموعه کتاب‌های آس بر این باور است که دانش آموزان باید در ابتدا حل مسائل که در کتب درسی موضوع مهمی می‌باشد را بیاموزند چرا که نه تنها در مورد مباحث درسی بلکه در زندگی روزمره خود با مسائل مختلفی روبرو می‌شوند که می‌بایست بدانند چگونه آن‌ها را حل کنند و با نگاه کردن از جهات مختلف به این مسائل و مشکلات به آن‌ها غلبه کنند.

به همین دلیل مجموعه کتاب‌های آس با مقصود اصلی آموزش عمیق مفاهیم با سرعت بالا و بسیار آسان در دسترس دانش آموزان کنکوری قرار داده شده است.

/blog/wp-content/uploads/2019/06/%D8%A2%D8%B3.jpg

خصوصیات مجموعه کتاب‌های آس چیست؟

در کتاب‌های آس جهت بهتر آموزش دادن نکات درسی در مباحث مختلف تست‌ها و سوالات به صورتی طراحی شده‌اند که از آسان به سمت سخت می‌روند و مثال‌های تکراری و نکات پیچیده را که با توضیحات اضافه هستند را شامل نمی‌شوند. از این رو دانش آموزان در زمان مطالعه این کتاب‌ها که به زبان ساده‌تری نوشته شده احساس راحتی می‌کنند و ذهن آن‌ها بهم نمی‌ریزد.

از دیگر خصوصیات این مجموعه کتاب‌ها می‌توان به نکات زیر اشاره کرد

  • قرار دادن نماهنگ‌های آموزشی جهت آموزش عمیق‌تر و جامع‌تر مطالب درسی
  • دسته بندی مطالب درسی بصورت جامع و آموزش نکته به نکته
  • قرار دادن نمونه سوال‌های امتحانی گوناگون و جواب‌های تشریحی
  • استفاده از سبک جدید و ساده در بیان نکات آموزشی
  • قرار دادن نگرش نو جهت تعریف مسائل به صورت مثال‌های آموزشی

مجموعه کتاب‌های آس برای مقطع ابتدایی

کتاب‌های آس برای مقطع ابتدایی شامل درس‌های علوم، فارسی، ریاضی می‌باشد و وجود جو آموزشی دلپذیر و مبتکرانه در این کتاب‌ها باعث می‌شود که دانش آموزان در یادگیری مطالب درسی ورزیده‌تر شوند.

تالیف درس نامه‌ها به صورتی است که کاملا مطابق مقصود کتاب‌های درسی هستند. جهت کارآیی بیشتر و مورد توجه قرار گرفتن مطالب درسی در آن‌ها از داستان‌های غیر واقعی و کمیک به صورت مکالمه معلم و دانش آموز آورده شده است که مثال‌های گوناگون و مبتکرانه و مورد استفاده در ان‌ها به کار برده شده است.

در بخش‌های مختلف این سری کتاب‌ها سعی شده تا تمامی سوال‌های مفهومی و گوناگون در حد استاندارد کتاب‌های درسی و آزمون‌های تشریحی یکسان استان‌ها و آزمون‌های چهارگزینه‌ای مدرسه‌های مختلف گردآوری شود تا دانش آموزان بتوانند با حل مسئله‌ها از آسان به سخت به انواع سوال‌های دسته بندی شده غالب شوند.

/blog/wp-content/uploads/2019/06/%D8%A2%D8%B3-2.jpg

مجموعه کتاب‌های آس برای مقطع متوسطه اول

در تالیف درس نامه‌ها به غیراز تطبیق دادن مضمون با مقاصد کتاب‌های درسی، صریح بیان کردن مطالب و رعایت کردن کلیت مطالب کتاب در اولویت قرار داده شده است. همچنین دانش آموزان می‌توانند با خواندن مثال‌های گوناگون و کارآمد در رابطه با درس نامه‌های عمیق و مبتکرانه به آسانی به زوایای گوناگون درس چیره شوند و مطالب بیشتری را در ذهنشان نگه دارند. این مجموعه کتاب‌ها در یک بخش با طراحی یک الگو از مسئله‌های سخت و هدف مند ولی در واقع ساده، متناسب با آموخته‌های قدیمی دانش آموز باعث شده تا سطح فراگیری آن‌ها جهت مطالب پیچیده بالاتر برود.

سوالاتی که در این مجموعه کتاب‌ها آورده شده کاملا در حد استاندارد مطالب کتاب درسی و امتحانات تستی کنکور و غیر تکراری می‌باشند.

مجموعه کتاب‌های آس برای مقطع متوسطه دوم

این کتاب‌ها به بخش‌های متفاوتی تقسیم می‌شوند. در یک بخش با نام «فکر کن تا کشف کنی»

با طراحی یک نمونه از مسئله‌های سخت ولی در ظاهر آسان سعی شده تا دانش آموز را برای دنبال کردن موضوع تشویق کند. در یکی دیگر از بخش‌ها با نام «ماجرا چیه» در ابتدای هر بخش با آوردن نظریه‌های مختلف درباره مباحث مورد صحبت، سعی شده تا سطح درک دانش آموز را برای فهمیدن مطلب‌ها بالاتر ببرد.

مجموعه کتاب‌های آس مناسب جهت مطالعه داوطلبان کنکور نیزمی باشد و به دانش آموزان کمک می‌کند تا نکته‌های آورده شده در دروس را به صورت جامع مورد مطالعه قرار دهند.

این کتب همچنین شامل آزمون‌های سراسری خارج و داخل کشور می‌شوند که در کنار آن جواب‌های آسان و تشریحی آورده شده است.

کتاب‌های پرفروش آس

کتاب‌های جدید آس