بیا از کتابچی بگیر

جمع بندی خیلی سبز

کتاب‌های جمع بندی خیلی سبز

یکی از مراحل مهم آمادگی برای شرکت در امتحانات و به ویژه کنکورهای سراسری مرور و جمع‌بندی مطالب است. از آن جا که مطالب برای آزمونی همچون کنکور سراسری بسیار زیاد هستند، دانش‌آموزان باید در روز امتحان اشراف کاملی بر تمامی مطالب داشته باشند و اگر مطالب را در هفته‌های منتهی به کنکور به درستی مرور نکرده باشند، ممکن است مطلبی را که بلد هستند، به راحتی سر جلسه فراموش کنند. انتشارات خیلی سبز مجموعه کتب جمع‌بندی خود را با هدف کمک به دانش‌آموزان در مرور و جمع‌بندی مباحث ارائه نموده است. کتب این مجموعه قادرند تمامی مباحث را برای دانش‌آموزان مرور کرده و علاوه بر تکمیل یادگیری آنان، تسلطشان بر تست زدن را نیز بالا ببرند.

معرفی و بررسی کلی ساختار کتاب‌های سری جمع‌بندی از انتشارات خیلی سبز

کتب سری جمع‌بندی انتشارات خیلی سبز برای تمامی دروس پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌های علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و ریاضی و فیزیک موجود هستند و نه فقط برای کنکورهای سراسری که برای هر امتحان دیگری مناسب هستند. کتب این مجموعه شامل درسنامه‌های مختصر و مفید، پرسش‌های چهار گزینه‌ای و پاسخنامهٔ تشریحی می‌شوند:

  • درسنامه‌ها: در این قسمت از کتب سری جمع‌بندی انتشارات خیلی سبز، تمامی نکات مهم مطالب به دور از اضافه‌گویی و بیان جزئیات غیر کاربردی، آموزش داده شده است. دانش‌آموزان با مطالعهٔ درسنامه‌ها تمامی نکات مهم و سؤال‌خیز درس را یک دور بدون این که وقت تلف کنند، مرور می‌کنند.
  • پرسش‌های چهار گزینه‌ای: در هر مبحث از کتب سری جمع‌بندی انتشارات خیلی سبز تعدادی تست متنوع در استاندارد کنکورهای سراسری ارائه شده است. هدف از این بخش آن است که دانش‌آموزان با پاسخ دادن به این تست‌ها دانش و تسلط خود را محک زده، اشکالات خود را دریافته و برای رفع آن‌ها و همچنین تقویت نقاط ضعف برنامه‌ریزی کنند. به طور خاص بر تنوع بالای تست‌ها و همچنین پوشش انواع تیپ تست‌های کنکوری در کتب سری جمع‌بندی انتشارات خیلی سبز توجه شده است.
  • پاسخنامهٔ تشریحی: پاسخ تشریحی مفصل تمامی تت‌های هر کتاب از کتب سری جمع‌بندی انتشارات خیلی سبز در همان کتاب قرار داده شده است تا دانش‌آموزان هم بتوانند خودشان رفع اشکال کنند و هم با مطالعهٔ پاسخ‌ها نکات مهم را مجدد مرور کنند.

کتاب‌های سری جمع‌بندی انتشارات خیلی سبز برای چه دانش‌آموزانی مناسب هستند؟

در حالت کلی، مخاطب اصلی کتب سری جمع‌بندی انتشارات خیلی سبز متقاضیان شرکت در کنکورهای سراسری و دانش‌آموزان پایهٔ دوازدهم هستند. اما در این سری کتب مختص دروس پایه‌های دهم و یازدهم نیز موجود است و دانش‌آموزان این پایه‌ها نیز می‌توانند از کتب سری جمع‌بندی انتشارات خیلی سبز برای مرور مطالب جهت شرکت در هر آزمونی استفاده کنند. درسنامه‌های این کتب منابع بی‌نظیری برای مرور مطالب در زمان محدود است و بخش تست‌ها و پاسخنامه نیز برای آمادگی جهت کنکورهای سراسری و یا آزمون‌های آزمایشی مناسب است.

کتاب‌های سری جمع‌بندی انتشارات خیلی سبز مناسب استفاده در چه بازهٔ زمانی از سال تحصیلی هستند؟

با توجه به هدف آموزشی کتب سری جمع‌بندی انتشارات خیلی سبز که مرور و جمع‌بندی مطالب است، بهترین زمان استفاده از کتب این مجموعه هفته‌ها یا ماه‌های نزدیک به کنکورهای سراسری و یا آزمون‌های آزمایشی است. دانش‌آموزان همچنین می‌توانند کتب این مجموعه را در ابتدای سال تحصیلی خود خریداری نموده و به کمک درسنامه‌های این کتاب‌ها، قبل از هر امتحان تستی یا تشریحی مطالب را مرور کنند. تست‌های ارائه شده در این کتب نیز برای آماده شدن جهت شرکت در آزمون‌های تستی مختلف کاربرد دارد.

کلام آخر

کتب سری جمع‌بندی انتشارات خیلی سبز با ارائهٔ درسنامه‌های مختصر و مفید و البته کامل، پرسش‌های چهار گزینه‌ای متنوع و استاندارد و پاسخنامهٔ تشریحی مفصل سؤالات، منابع فوق‌العاده‌ای برای مرور د جمع‌بندی دروس در ایام و هفته‌های قبل امتحانات، به ویژه آزمون‌های سراسری کنکور، هستند. دانش‌آموزان پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌های علوم انسانی، علوم تجربی و ریاضی و فیزیک می‌توانند برای هر کدام از درس‌های خود کتاب مربوطه از سری کتب جمع‌بندی انتشارات خیلی سبز را خریداری کرده و به کمک آن تمامی مباحث دروسشان را در زمان کم به طور کامل مرور کنند.

کتاب‌های پرفروش جمع بندی

کتاب‌های جدید جمع بندی