انتشارات میلکان

کتاب‌های انتشارات میلکان

حتماً موقع خرید کتاب بعد از اسم نویسنده، مترجم و سال چاپ، چیزی که توجه شما را جلب می‌کند نام انتشارات مربوطه است. بعضی از نشرها در ایران سابقه‌ای طولانی‌تر دارند و در حوزه‌های تخصصی‌تری فعالیت می‌کنند. اما یکی از موسساتی که زمینه‌های مختلفی از موضوعات و دسته‌بندی‌های کتاب را پوشش می‌دهد، «انتشارات میلکان» است.

عناوین و موضوعات منتشرشده

این موسسه با فعالیت در بخش‌های موضوعی مختلفی مثل ادبیات و رمان؛ در رده‌های سنی بزرگسال و نوجوان، فلسفه و روان‌شناسی و علوم انسانی، مدیریت و موفقیت، زندگی‌نامه، سیاست، ورزش و… پا به عرصهٔ رقابت با نشرهای مطرح در هر زمینه گذاشته است. وقتی در وبسایت و وبلاگ این انتشارات می‌گردیم، تنوع کتاب‌ها اولین چیزی است که چشممان را می‌گیرد؛ البته میلکان فقط از پخش کتاب‌های آموزشی و کمک‌آموزشی پرهیز کرده که در برابر غول‌های ترسناک این بازار کاملاً هم عقلانی است!

وبسایت نشر میلکان و عرضهٔ کتاب

امروزه و مخصوصاً این روزها که بخش بزرگی از خرید و فروش کتاب به صورت اینترنتی انجام می‌شود، با دسترسی آسان و گسترده‌ای که این نشر در فضای وبسایت به ما می‌دهد، می‌توانیم به سادگی لیست کتاب‌های خواندنی را اولویت‌بندی کنیم. میلکان در بخش همکاری وبسایت، به فعالیت‌های فرهنگی جانبی هم می‌پردازد؛ از آموزش رایگانی که در آبان ماه امسال به صورت آنلاین اصول مقدماتی ترجمه را در اختیار کارآموزان گذاشت، تا پیشنهاد برای جذب نویسندگان و مترجمان نوپا و عناوین همکاری مرتبط با فعالیت موسسه.

کتاب‌های آشنا

از این مجموعه تابه‌حال آثار چاپی زیادی به بازار آمده که اغلب از آثار مطرح در جهان هستند. چند مورد از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین‌ها را در این‌جا می‌خوانیم:

«هنر ظریف رهایی از دغدغه‌ها» اثر «مارک منسن» به ترجمهٔ «میلاد بشیری»؛

«معنای زندگی» اثر «آلن دوباتن» به ترجمهٔ «هما قناد»؛

«دختری که رهایش کردی» اثر «جوجو مویز» ترجمهٔ «کتایون اسماعیلی»؛

«جعبهٔ پرنده» اثر «جاش ملرمن» به ترجمهٔ «فاطمه جابیک»؛

«مزایای منزوی بودن» اثر «استیون چباوسکی» به ترجمهٔ «کاوان بشیری»؛

«همه باید فمینیست باشیم» اثر «چیماماندا انگزی آدیچی» به ترجمهٔ «سمانه پرهیزکاری»؛

«کتاب دزد» اثر «مارکوس زوساک» به ترجمهٔ «فاطمه جابیک»؛

«رها در باد» اثر «جوجو مویز» به ترجمهٔ «فرشته ایرانلی».

توضیحات و چکیده‌ها

در متن وبسایت یادداشت‌هایی به صورت خلاصه در توضیح چند و چون کتاب آمده که کوتاه اما گویا است و خواننده را در چند خط، با خط فکری و فضای ذهنی نویسنده و اثرش آشنا می‌کند و انتخاب را برای خریدار آسان‌تر. نشر میلکان البته در کنار رمان عامه‌پسند و کتاب انگیزشی مدیریت، عناوین کم‌رنگ‌تر اما پرُبارتری را هم به چاپ رسانده که در دسته‌بندی‌های ادبی، پژوهشی، فلسفی و روان‌شناختی جا می‌گیرند. در مجموع، دقت در ظواهر و محتوای کاربردی و دقیق وبسایت این مجموعه نشان می‌دهد که همین وسواس حرفه‌ای در تمام پروسهٔ چاپ و ارائهٔ کتاب هم رعایت می‌شود؛ پس می‌توانیم انتظار کتاب‌هایی را داشته باشیم با صحافی خوب، ویراستاری اصولی و البته کاغذهای چندبار مصرف!

راه‌های ارتباطی

از طریق این راه‌های ارتباطی می‌تواند با این مجموعه تماس بگیرید:

آیدی اینستاگرام و تلگرام: «@milkanpub»

آدرس ایمیل: «info@milkan.ir»

تلفن: «۶۶۴۲۰۹۹۸ – ۰۲۱»

آدرس دفتر مرکزی نشر میلکان:

«تهران، خیابان انقلاب، خیابان نوفلاح، پلاک ۶۵»

کتاب‌های پرفروش میلکان

کتاب‌های جدید میلکان