site600

انتشارات تیسا

کتاب‌های انتشارات تیسا

انتشارات تیسا یکی از فعال‌ترین و پرکاربردترین انتشارات ایرانی است که با توجه به نیازها و ضروریات زندگی انسان امروز برای توسعه فرهنگ کتابخوانی تلاش می‌کند. کتاب یکی از عوامل اصلی پیشرفت جوامع پیشرفته و مسیری برای بهبود اوضاع جوامع مختلف است. هر قدر یک جامعه با کتاب و کتابخوانی مانوس شود و انس با کتاب را به فرزندان و نسل‌های خود بیاموزد، نفوذ تفکر و اندیشه ورزی در آن جامعه بیشتر خواهد بود

درباره انتشارات تیسا

انتشارات کتاب تیسا با شعار «فرصتی برای گسترش افکار» در سال ۱۳۹۰ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. «تنها» و «واحد» یا «مجازا»، «یکتا» و «یگانه» معانی نام تیسا در زبان طبری هستند. انتشارات تیسا برای رعایت حال قشر کتابخوان جامعه ایران، ۱۰ درصد تخفیف دائمی و در مناسبات مختلف مانند شرکت در نمایشگاه کتاب تهران یا نمایشگاه کتاب دیگر استان‌ها تخفیفات قابل توجهی در نظر می‌گیرد. انتشارات تیسا در خیابان بهارستان دروازه شمیران، کوچه حاج علی رضایی، پلاک ۹ واقع شده است.

مجموعه‌ها و کتاب‌های شناخته شده انتشارات تیسا

کتاب بیشعوری: مجموعه کتاب‌های بیشعوری خاویر کرمنت از جمله کتاب‌های معروف و محبوب سال‌های اخیر هستند. این کتاب‌ها باترجمه آقای محمود فرجامی و خانم مریم احمدی و همچنین در فرمت کتاب صوتی در اختیار علاقه مندان قرار می‌گیرد.

کتاب هادس: این مجموعه شامل کتاب‌هایی در قالب شعر است. اشعاری از نویسندگان ایرانی، خارجی، معاصر و قرون گذشته.

کتاب بابِل: این مجموعه کتاب شامل رمان‌ها و کتاب‌های داستانی از نویسندگان مختلف ایرانی و خارجی است. در انتخاب این کتاب‌ها وسواس خاصی به خرج داده شده است تا مورد قبول خوانندگان عزیز قرار گیرند.

کتاب اندیشه: این کتاب‌های انتشارات تیسا تلاش کرده‌اند تا به زمینه‌های اندیشه ورزی، معرفت شناسی، و شناخت اندیشه‌های گوناگون بپردازند. این مباحث فلسفی می‌توانند هم برای خواننده سوال ایجاد کنند و هم پاسخگوی سوالات باشند.

کتاب پولیتیا: این مجموعه تشکیل شده از چندین کتاب سیاسی است. این مجموعه از پرداختن به مسائل روز سیاست ایران و جهان تا حتی سیاست نامه سعدی و برخی کتاب‌های حقوقی را در بر می‌گیرد. برای جامعه ما که هر روزه درگیر مباحث سیاسی است، مطالعه در این زمینه خالی از لطف نخواهد بود.

کتاب انسان شناخت: این مجموعه چاپ شده در انتشارات تیسا بیشتر به مسائل اجتماعی یا مدیریت مناطق محلی و مسائلی چون تاریخ و گردشگری می‌پردازد. انسان به عنوان یک موجود اجتماعی، با بالا بردن دانش و فرهنگ اجتماعی خود به بالا بردن کیفیت زندگی خود، اطرافیان و جامعه خود کمک می‌کند.

کتاب شار: زندگی در مناطق شهری مانند هر محیط دیگری نیازمند کسب دانش کافی است. آموزش‌های شهروندی و توسعه اجتماعی، خانواده و زندگی شهری، مشارکت‌های اجتماعی و تجربه مدرنیته از محیط شهری همه و همه مسائل مهمی هستند که انسان متمدن امروزی به برقراری ارتباط کافی و مناسب با آنها نیازمند است.

توسعه فرهنگ کتابخوانی و بهبود شرایط اجتماعی از طریق کتاب، وظیفه و راهکاری برای توسعه جوامع است که باید فراتر از یک شعار به آن توجه کرد و پرداخت. ما به نوبه خود در تلاش هستیم تا با توسعه این فرهنگ و بها دادن به تفکر و اندیشه ورزی نقش خود را در مسیر ساختن فرهنگی برتر و فردایی روشن‌تر برای خود و فرزندانمان انجام دهیم.

کتاب‌های پرفروش تیسا

٪۱۰
بیشعوری
۴۴۹۰۰ ۴۰۴۱۰ تومان
٪۱۰
حقوق سرمایه‌گذاری خارجی در پرتو قانون و قراردادهای سرمایه‌گذاری
۸۸۰۰۰ ۷۹۲۰۰ تومان
٪۱۰
ذن در هنر عکاسی خیابانی
۲۴۹۰۰ ۲۲۴۱۰ تومان
٪۱۰
بیشعوری (گالینگور)
۵۴۹۰۰ ۴۹۴۱۰ تومان
٪۱۰
زنان سبیلو و مردان بی‌ریش
۴۴۹۰۰ ۴۰۴۱۰ تومان
٪۱۰
کافی‌شاپ و زندگی شهری
۵۰۰۰ ۴۵۰۰ تومان
٪۱۰
دیوان لامعی گرگانی
۱۸۰۰۰ ۱۶۲۰۰ تومان
٪۱۰
کاربرد آمار و نرم‌افزار SPSS در تحلیل داده‌ها…
۱۹۵۰۰ ۱۷۵۵۰ تومان
٪۱۰
زنان زرخرید: بررسی وضعیت کنیزان در ایران؛ از طاهریان تا مغول
۷۵۹۰۰ ۶۸۳۱۰ تومان
٪۱۰
نظریه فراغت
۲۳۵۰۰ ۲۱۱۵۰ تومان
مدیریت شهری و توسعه دانش شهری
٪۱۰
تفنگت را زمین بگذار
۱۲۰۰۰ ۱۰۸۰۰ تومان
٪۱۰
برنامه‌ریزی بازاریابی استراتژیک برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط
۱۴۹۰۰ ۱۳۴۱۰ تومان
٪۱۰
رهایی، یا، انقیاد فلسفه سیاسی تکنولوژی اطلاعات در قرن بیستم
۱۳۵۰۰ ۱۲۱۵۰ تومان
٪۱۰
دیگری در اندرونی
۱۳۹۰۰ ۱۲۵۱۰ تومان
٪۱۰
درآمدی بر روایت زنانه از شهر
۱۱۰۰۰ ۹۹۰۰ تومان
٪۱۰
نظریه و واقعیت
۲۰۰۰۰ ۱۸۰۰۰ تومان
٪۱۰
تمدن ایرانی- اسلامی
۱۸۹۰۰ ۱۷۰۱۰ تومان

کتاب‌های جدید تیسا