بیا از کتابچی بگیر

جمع بندی قلم چی

کتاب‌های جمع بندی قلم چی

در حال حاضر کنکورهای سراسری در دو مرحله برگزار می‌گردند و دروس عمومی در این کنکورها جایی ندارند. در عوض، نمرات امتحانات نهایی پایهٔ دوازدهم دانش‌آموزان به طور مستقیم به اندازهٔ ۴۰ درصد در رتبهٔ کنکور دانش‌آموزان تأثیر می‌گذارند. این امر باعث شده است که در واقع چندین امتحان مجزا بر سرنوشت تحصیلی دانش‌آموزان اثر داشته باشد و دانش‌آموزان باید قبل از هر آزمون یک جمع‌بندی کامل و جامع از تمامی مباحث آزمون داشته باشند تا بتوانند در آزمون موفق عمل کنند. سری کتاب‌های جمع‌بندی انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم‌چی می‌توانند در مرور و جمع‌بندی مطالب به دانش‌آموزان کمک فراوانی کنند.

معرفی و بررسی کلی ساختار کتاب‌های سری جمع‌بندی از انتشارات قلم چی

کتب سری جمع‌بندی انتشارات قلم چی بر محور جمع‌بندی از طریق حل تست تألیف شده‌اند. این روش برای مرور و جمع‌بندی مطالب بسیار مفید است. از آن جایی که دانش‌آموزان در ایام قبل از هر امتحانی معمولاً اشراف خوبی بر مطالب دارند، بهتر است که  دانش‌آموزان به جای مطالعهٔ مجدد کتاب درسی و یا درسنامه‌های مختلف، با حل تعدادی سؤال استاندارد نقاط ضعف و قوت خود را پیدا کرده و در زمان باقیمانده تا امتحان، به رفع اشکالات و نقاط ضعف خود بپردازند. کتاب‌های سری جمع‌بندی انتشارات قلم چی با ارائهٔ تست‌های متنوع در قالب چندین آزمون، دقیقاً این امکان را به دانش‌آموزان می‌دهند که اشکالات خود را به طور دقیق یافته و سپس آن‌ها را رفع نمایند. در هر کتاب از سری کتب جمع‌بندی انتشارات قلم چی ۶ آزمون استاندارد شامل سؤالات آزمون‌های آزمایشی کانون ارائه شده است. در این کتاب‌ها نه تنها منبع سؤالات بلکه موضوع سؤالات نیز ذکر شده است تا دانش‌آموزان به راحتی مباحثی که در آن‌ها اشکال دارند، را متوجه شوند. پاسخنامهٔ تشریحی مفصل تمامی سؤالات هر کتاب نیز در همان کتاب موجود است تا در نهایت هیچ ابهامی در سؤالات برای دانش‌آموزان باقی نماند.

کتب سری جمع‌بندی انتشارات قلم چی تمامی دروس پایه و دوازدهم رشته‌های علوم انسانی، علوم تجربی و ریاضی و فیزیک را پوشش داده‌اند. به طور دقیق‌تر، این مجموعه شامل ۶ کتاب منطبق بر نظام جدید آموزشی می‌شود که عبارت‌اند از:

کتاب‌های سری جمع‌بندی انتشارات قلم چی برای چه دانش‌آموزانی مناسب هستند؟

مخاطب اصلی کتب سری جمع‌بندی انتشارات قلم چی متقاضیان شرکت در کنکورهای سراسری انسانی، تجربی و ریاضی و فیزیک هستند. از آن جا که سطح کلی این مجموعه مشابه کنکورهای سراسری است، تمامی دانش‌آموزان با هر سطحی می‌توانند از این کتاب‌ها استفاده کنند. در ضمن، چون کتاب‌های مختص پایه‌های دهم و دوازدهم به صورت جداگانه چاپ شده است، دانش‌آموزان این دو پایه نیز می‌توانند از کتب مخصوص به پایهٔ خود قبل از شرکت در آزمون‌های آزمایشی جامع استفاده نمایند.

کتاب‌های سری جمع‌بندی انتشارات قلم چی مناسب استفاده در چه بازهٔ زمانی از سال تحصیلی هستند؟

کتب سری جمع‌بندی انتشارات قلم چی با توجه به برنامهٔ راهبردی کانون فرهنگی آموزش تألیف شده‌اند. از این رو، بهترین زمان استفاده از این کتاب‌ها در سه زمان پیش از آزمون مرحله اول کنکور سراسری، پس از تعطیلات نوروز و پیش از آزمون مرحله دوم کنکور سراسری است. البته در حالت کلی، بین یک تا سه هفته قبل از هر امتحان جامع تست زمان مناسبی برای جمع‌بندی مطالب و به تبع آن استفاده از کتب سری جمع‌بندی انتشارات قلم چی است. دقت کنید که چون روش جمع‌بندی این کتب آزمون محور است، حتماً باید استفاده از این کتب را به زمانی موکول کنید که فرصت کافی برای تحلیل آزمون‌ها و مطالعهٔ مباحثی که در آن اشکال دارید، داشته باشید.

کلام آخر

کتب سری جمع‌بندی انتشارات قلم چی با ارائهٔ پرسش‌های چهار گزینه‌ای متنوع و استاندارد در قالب آزمون‌های جامع در کنار پاسخنامهٔ تشریحی مفصل سؤالات، کتاب‌های خیلی خوبی برای مرور و جمع‌بندی آزمون محور مباحث هستند. دانش‌آموزان با استفاده از این کتاب‌ها در هفته‌های قبل از آزمون‌ها می‌توانند تمامی نکات مهم و کنکوری مباحث را از طریق حل تست مرور کرده و به راحتی مباحثی که در آن ضعف دارند را پیدا کنند.

کتاب‌های پرفروش جمع بندی

کتاب‌های جدید جمع بندی