بیا از کتابچی بگیر

رشادت (گذرنامه) مبتکران

کتاب‌های رشادت (گذرنامه) مبتکران

کتاب‌های سری گذرنامه مبتکران کتاب‌هایی هستند که ویژهٔ دانش‌آموزان مقطع متوسطهٔ دوم نوشته شده‌اند. انتشارات مبتکران کتاب‌هایی را با ساختار مشابه برای مقاطع دبستان و متوسطهٔ اول با عنوان «رشادت» منتشر کرده است. این کتاب‌ها شامل بخش‌های آموزش و درسنامه، تمرین و سؤالات تشریحی، پرسش‌های چهار گزینه‌ای و آزمون‌های نیم‌سال‌های اول و دوم هستند. به سبب این ویژگی‌ها دانش‌آموزان می‌توانند با مطالعهٔ کتاب‌های این مجموعه هم بر بخش تشریحی و هم بر بخش تستی هر درس تسلط کافی را پیدا کنند.

ویژگی‌های مشترک ظاهری درسنامه‌های کتاب‌های سری گذرنامه مبتکران

اکثر کتاب‌های سری گذرنامه مبتکران با رنگ‌های مشکی، آبی و خاکستری چاپ شده‌اند. صفحه‌آرایی کتاب‌های این مجموعه در عین سادگی جذاب و گیرا هستند. طراحان از انواع فونت‌ها و کادرهای مختلف برای بیان مطالب در کتاب‌های این مجموعه استفاده کرده‌اند. به همین سبب دانش‌آموزان می‌توانند کتاب‌های سری گذرنامهٔ مبتکران را مدت طولانی‌تری مطالعه کنند و چشمشان خسته نشود.

ویژگی‌های مشترک درسنامه‌های کتاب‌های سری گذرنامه مبتکران

درسنامه‌های سری گذرنامه مبتکران با بیان ساده به آموزش تمام نکات کتاب‌های درسی می‌پردازد. درسنامه‌های این کتاب علاوه بر مفصل بودن نکته به نکته نیز هستند و مؤلفان مطالب را به بخش‌های کوچک‌تری تقسیم کرده‌اند. تمام تیترهای درسنامه‌ها به صورت رنگی یا پررنگ نمایش داده شده‌اند. همچنین انواع مثال‌های آموزشی با پاسخ کاملاً تشریحی در کتاب‌های سری گذرنامهٔ مبتکران ارائه شده است. به طور کلی درسنامه‌های این مجموعه کمک می‌کنند تا علاوه بر آموزش مطالب دانش‌آموزان بتوانند مطالب را جمع‌بندی و مرور نمایند.

ویژگی‌های مشترک سؤالات تشریحی و پرسش‌های چهار گزینه‌ای کتاب‌های سری گذرنامه مبتکران

پرسش‌های ارائه شده در کتاب‌های سری گذرنامه مبتکران به دو شکل تشریحی و چهار گزینه‌ای هستند. به همین سبب دانش‌آموزان با مطالعهٔ کتاب‌های این مجموعه می‌توانند در هر دو بخش موفق عمل کنند. آزمون‌های تشریحی و تستی هر کتاب به صورت درس به درس یا فصل به فصل هستند و دانش‌آموزان می‌توانند همواره خود را ارزیابی کنند. همچنین در این کتاب‌ها از سؤالات کنکورهای سراسری در کنار تست‌های تألیفی استفاده شده است. در انتهای هر کتاب نیز آزمون‌های نیم‌سال اول و نیم‌سال دوم جهت آمادگی بیشتر در آزمون‌های تشریحی ارائه شده‌اند.

ویژگی‌های مشترک پاسخنامه‌های تشریحی کتاب‌های سری گذرنامه مبتکران

پاسخنامه‌های سری گذرنامه مبتکران به صورت کامل و پرجزئیات نوشته شده‌اند تا بتوانند تمام ابهامات دانش‌آموزان را برطرف کنند. امیت دارد تا دانش‌آوزان پس از حل کردن آزمون‌های تشریحی و تستی حتماً پاسخ تشریحی آن‌ها را مطالعه کنند تا به درک بهتری از نکات مطرح شده در سؤالات دست پیدا کنند.

خرید کتاب‌های سری گذرنامه مبتکران به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

کتاب‌های سری گذرنامه مبتکران مناسب دانش‌آموزانی هستند که به دنبال درسنامهٔ کامل و بانک متنوعی از سؤالات تشریحی و تستی هستند. مطالعهٔ این کتاب‌ها کمک می‌کنند تا دانش‌آموزان هم در آزمون‌های تشریحی و نهایی پایان سال موفق شوند و هم با بخش تستی دروس آشنا شوند. پیشنهاد می‌شود تا دانش‌آموزان متوسطهٔ دوم در کنار کتاب‌های سری گذرنامه مبتکران از یک منبع تست کامل‌تر استفاده کنند تا به تسلط کافی برای آمادگی در کنکور سراسری برشند.

لیست کتاب‌های پرفروش سری گذرنامه مبتکران

همان طور که بیان کردیم کتاب‌های مجموعهٔ گذرنامه مبتکران برای مقطع متوسطهٔ دوم و کتاب‌های آموزش و آزمون رشادت انتشارات مبتکران برای مقاطع ابتدایی و متوسطهٔ اول ارائه شده‌اند. پرفروش‌ترین کتاب‌های این مجموعه برای پایهٔ دهم عبارت‌اند از:

پرفروش‌ترین کتاب‌های این مجموعه برای پایهٔ یازدهم عبارت‌اند از:

پرفروش‌ترین کتاب‌های این مجموعه برای پایهٔ دوازدهم عبارت‌اند از:

کتاب‌های پرفروش رشادت (گذرنامه)

کتاب‌های جدید رشادت (گذرنامه)