انتشارات مبتکران

کتاب‌های انتشارات مبتکران

آشنایی با انواع کتاب‌های انتشارات مبتکران:

کتاب‌های آموزش و تست جامع

این سری کتاب ها، از معروف‌ترین کتاب‌های انتشارات مبتکران و در بعضی دروس مانند دروس شیمی و زبان، حتی پرفروش‌ترین کتاب‌های آن دروس در بازار کنکور می‌باشند. کیفیت بالای این کتاب ها، دلیل این میزان فروش بالا بوده است. در این کتاب ها، درسنامه ای مناسب در کنار تست‌های تالیفی و کنکوری، با زبانی بسیار دوست داشتنی و مناسب، باعث افزایش علاقه دانش آموزان به آن دروس و موفقیت آن‌ها در کنکور سراسری، می‌شود.

کتاب‌های فیل

این کتاب ها، برای دروس معدودی از جمله زبان و شیمی و زیست چاپ شده است و برای دیگر دروس مانند فیزیک نیز در دست چاپ است. در این کتاب ها، خلاصه دروس گنجانده شده است و برای زمان جمع بندی توصیه می‌شوند. همچنین نمونه تست‌های کنکور‌های سال‌های اخیر نیز در این کتاب‌ها آورده شده است.

کتاب‌های مرشد

در حال حاضر، این کتاب‌ها فقط برای مقاطع پنجم تا یازدهم چاپ شده است. در این کتاب ها، بیشتر تست گنجانده شده است ولی در بخش پاسخ‌های تشریحی تست ها، درسنامه‌های کوتاهی نیز قرار داده شده است. همچنین سوالاتی برای آمادگی تیزهوشان و المپیاد نیز در آن‌ها وجود دارد.

کتاب‌های رشادت

این کتاب ها، برای مقاطع اول تا نهم چاپ شده اند. در ابتدا در این نمونه کتاب ها، درسنامهٔ دروس آورده شده است و سپس سوالات تشریحی و تستی قرار داده شده است.

کتاب‌های شهاب

این سری کتاب ها، از مقطع پنجم تا مقطع دهم چاپ شده است. در آن ها، درسنامه‌های قوی و نمونه سوالات تشریحی و تستی با سطحی متفاوت‌تر از کتاب‌های دیگر، گنجانده شده است. همچنین این سری کتاب ها، سطح بندی مناسبی برای کمک به دانش آموزان در صرفه جویی وقتشان را دارا می‌باشند.

کتاب‌های یوز

این کتاب ها، همان کتاب‌های کار هستند. تمارین متنوع و متفاوت و خلاقانه، از ویژگی‌های این سری کتاب‌های مبتکران هستند.

کتاب‌های پرفروش مبتکران

کتاب‌های جدید مبتکران