IQ گاج

کتاب‌های IQ گاج

لزوم استفاده از کتاب‌های IQ گاج

از آنجا که در سال‌های اخیر سطح سوالات کنکور، دشوارتر از قبل شده است، لازم است منابعی با سطح دشوارتر از سطح دیگر کتاب‌های موجود در بازار وجود داشته باشد. انتشارات گاج برای پاسخگویی به این نیاز، اقدام به چاپ کتاب‌های سری IQ کرده تا دانش آموزان بتوانند برای سوالات دشوار آزمون‌های پیش رو نیز آماده شوند. کتاب‌های آیکیو گاج برای تمامی مقاطع تحصیلی (دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم) طراحی و چاپ شده است. پاسخ تشریحی سوالات نیز در انتهای کتاب آورده شده است.

/blog/wp-content/uploads/2019/06/IQ-%DA%AF%D8%A7%D8%AC.jpg


خواندن کتاب‌های IQ گاج به چه دانش آموزانی توصیه می‌شود؟

با استفاده از سری کتاب‌های آیکیو گاج، می‌توان به رتبه‌های بالای آزمون‌های درسی دست پیدا کرد.

دستهٔ اول دانش آموزان مقاطع متوسطه اول و دبستان می‌باشد. این سری کتاب‌ها که آیکیو پلاس نام دارند دارای درسنامه‌های کاربردی و کوتاه می‌باشد.

دانش آموزانی که دارای هوش بالاتری هستند با استفاده از این سری کتاب‌ها می‌توانند برای راهیابی به مدارس تیزهوشان و شرکت در امتحانات ورودی مدرسه‌های برتر آماده شوند.

سری کتب آیکیو گاج شامل 38 آزمون و پاسخهای تشریحی و آموزشی و 35 آزمون بصورت هماهنگ استانی نمونه دولتی و چندین آزمون تیزهوشان هماهنگ کشوری و آزمون شبیه سازی نمونه دولتی میباشند.

دستهٔ دوم برای دانش آموزان کنکوری مناسب میباشد که با توجه به دشوارتر شدن سطح سوالات کنکور نسبت به سالهای گذشته منتشر گردیده است.

لازم به ذکر است که این کتب نه تنها جهت سنجیدن دانش دانش آموزان است بلکه جهت پیشرفت در یادگیری نکات و یاد دادن روشهای صحیح مطالعه بسیار مفید میباشد.

بهترین روش برای مطالعه کتب IQ گاج

کتابهای آیکیو گاج شامل 80 درصد تست‌های تالیفی میباشد که در کنارشان از سوالات کنکور استفاده شده است.

توصیه میشود پاسخنامه تشریحی که بر اساس متن کتاب نوشته شده است را حتما مطالعه کنید چرا که باعث مرور شدن محتوای کتاب در ذهنتان میشود.

با مطالعه این کتابها به دلیل بالا بودن سطح سوالها با سوالات و تستهای دشوار کنکور بطور کامل آشنا خواهید شد.  

کتاب‌های پرفروش IQ

کتاب‌های جدید IQ