بیا از کتابچی بگیر

انتشارات باژ

کتاب‌های انتشارات باژ

در گذشته کسانی که عاشق ژانر فانتزی بودند و دوست داشتند جهت خرید کتاب علمی-تخیلی، ترسناک، فانتزی و کمیک اقدام کنند، باید در انتشارات مختلف جستجو می‌کردند و اسیر می‌شدند. ترجمه‌های عجیب‌وغریب، کتاب‌های سانسور شده و بی‌سروته و مجموعه‌هایی که ترجمهٔ آن‌ها نصفه رها شده بود، تنها چیزی بود که عاید طرفداران این دسته از کتاب‌ها می‌شد. اما امروزه دیگر نیازی به این کار نیست، چون نشر باژ تاسیس شده است! نشر باژ، امید تازه‌ای در دل طرفداران فانتزی ایجاد کرده، چراکه بهترین کتاب‌های ژانر فانتزی، علمی‌تخیلی، وحشت و کمیک را با بهترین ترجمه در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. این کتاب‌ها در واقع با جلدی زیبا و کیفیتی عالی در دسترس هستند و مخاطب می‌تواند با خیالی راحت، دلی از عزا دربیاورد. مدت زیادی از تاسیس این نشر نوپا نمی‌گذرد. نشر باژ از پاییز سال ۱۳۹۶ تاسیس شده است و در همان سال نیز از ۲۰ کتاب مختلف رونمایی شد. در واقع از همان ابتدای تاسیس، تفاوت عملکرد خود با سایر انتشارات را نشان داد. از غرفه‌های موجود در نمایشگاه کتاب تا دفتر مرکزی انتشارات، مسئولین و فروشنده‌ها به بهترین شکل با مشتری رفتار می‌کردند. پس طبق شعار خود که جلب رضایت هوادارن نشر و خریداران کتاب‌های آن است، پیش می‌روند. در واقع، بر خلاف سایر انتشارات‌ها که به سختی با مشتری ارتباط می‌گیرند یا شاید حتی به نیازهای او پاسخی ندهند، مسئولین باژ در تلاش هستند تا تمام نیازهای مشتری‌ها و مخاطبان نوجوان خود را برطرف کرده و پاسخگویی بی‌نظیری را ارائه دهند.

کپی‌رایتی که رعایت «می‌شود»

یکی دیگر از جذابیت‌های نشر باژ، رعایت حق کپی رایت است. در واقع، اکثر انتشارات، بدون اینکه با نویسنده یا ناشر اصلی کتاب به زبان اورجینال ارتباط بگیرند، کتاب را خریداری کرده و به ترجمه و انتشار آن مشغول می‌شوند. اما این کار نوعی «دزدی» در روز روشن محسوب می‌شود. اما نشر باژ این‌گونه رفتار نمی‌کند. او حق کپی‌رایت را خریداری کرده و به صورت کاملا قانونی به ترجمهٔ کتاب‌ها مشغول می‌شود. پس به همین ترتیب می‌توان از این نکته مطمئن شد که این نشر در همکاری با انتشارات‌ها مختلف، همکاران و مترجم‌ها انصاف پیشه می‌کند. پس در صورتی که تمایل و توانایی آن را دارید، می‌توانید با این نشر در ارتباط باشید و کتاب‌های زیبایی که انتخاب می‌کند را ترجمه کنید.

سایت نشر باژ

نشر باژ به یک وبسایت بزرگ نیز مجهز است. این وبسایت زمینه‌های مختلفی دارد که از طریق آن می‌توانید با مطالب متفاوتی روبه‌رو شوید. این بخش‌ها اطلاعاتی چون کتاب‌های نشر، مراکز فروش، اخبار، تماس با ما و… را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. بخش جالبی هم در این سایت وجود دارد که گروه نشر باژ نام دارد. در این بخش، کتاب‌های در دست چاپ، آرشیو سالیانه و تازه‌های نشر معرفی می‌شوند. پس اگر طرفدار کتاب خاصی باشید یا تمایل داشته باشید که طبق طبقه‌بندی خاصی با تمام کتاب‌های این مجموعه آشنا شوید، می‌توانید به این بخش از وبسایت رجوع کرده و مطالبش را مطالعه فرمایید. در بخش کتاب‌های نشر، شما می‌توانید بر اساس مجموعه، گروه سنی یا ژانر کتاب‌های مورد علاقهٔ خود را پیدا کنید. همچنین در صورتی که مشکل یا سوالی داشتید، در صورت گذاشتن نظر در وبسایت یا ایمیل، به سرعت به پاسخ خود خواهید رسید.

کتاب‌های مطرح نشر باژ

نشر باژ در انتخاب کتاب سلیقهٔ خیلی خوبی دارد. در واقع اگر شما عاشق مجموعه‌هایی چون ارباب‌حلقه‌ها، نغمهٔ آتش و یخ یا هری پاتر هستید، می‌توانید به سلیقهٔ این مجموعه اعتماد کرده و کتاب‌هایی که توسط بهترین و برجسته‌ترین افراد ترجمه می‌شوند را بخوانید. از جمله کتاب‌های جذاب و چند جلدی این نشر می‌توان به مجموعهٔ سریر شیشه‌ای، انتخاب، جنگ ملکه سرخ، جادوگران، هیولاشناس، سه تاج شوم، کاراوال، غرور و تعصب زامبی‌ها، آکادمی خون‌آشام، احضارگر، خانه فیوری‌ها، ویوارد پاینز، تعقیب جک قاتل، شش کلاغ، انجمن نگهبانان و کمیک‌هایی چون جنگ ستارگان، ناشناخته‌ها و… اشاره کرد.

کتاب‌های پرفروش باژ

سایه و استخوان
٪۱۰
۴۳۱,۰۰۰ ۳۸۷,۹۰۰ تومان
در جستجوی افتخار
٪۱۰
۴۱۰,۰۰۰ ۳۶۹,۰۰۰ تومان
تباهی و خیزش
٪۱۰
۳۵۰,۰۰۰ ۳۱۵,۰۰۰ تومان
دختران سلاخ و پسران هیولا ۲
٪۱۰
۲۶۸,۰۰۰ ۲۴۱,۲۰۰ تومان
سندروم ژولیت
٪۱۰
۳۶۶,۰۰۰ ۳۲۹,۴۰۰ تومان
کابوک
٪۱۰
۳۸۹,۰۰۰ ۳۵۰,۱۰۰ تومان
کاراوال ۱
٪۱۰
۴۸۹,۰۰۰ ۴۴۰,۱۰۰ تومان
دختران سلاخ و پسران هیولا
٪۱۰
۲۸۹,۰۰۰ ۲۶۰,۱۰۰ تومان
اریکه شیشه‌ای
٪۱۰
۳۰۶,۰۰۰ ۲۷۵,۴۰۰ تومان
در جستجوی افتخار
٪۱۰
۴۴۰,۰۰۰ ۳۹۶,۰۰۰ تومان
کاراوال ۲ (اسطوره‌ای)
٪۱۰
۳۴۸,۰۰۰ ۳۱۳,۲۰۰ تومان
هزارتوی پن
٪۱۰
۲۷۲,۰۰۰ ۲۴۴,۸۰۰ تومان
پایان
٪۱۰
۴۱۱,۰۰۰ ۳۶۹,۹۰۰ تومان
شکار شاهزاده دراکولا
٪۱۰
۴۲۰,۰۰۰ ۳۷۸,۰۰۰ تومان
سه تاج شوم
٪۱۰
۴۴۷,۰۰۰ ۴۰۲,۳۰۰ تومان
طلسم مرلین
٪۱۰
۲۹۶,۰۰۰ ۲۶۶,۴۰۰ تومان

کتاب‌های جدید باژ

موجود
فلش به پیش شماره ۳
٪۱۰
فلش به پیش شماره ۳
برایان بوچلاتو
۴۷۰۰۰ ۴۲,۳۰۰ تومان
موجود
فلش، سری ۲ به پیش
٪۱۰
فلش، سری ۲ به پیش
فرانسیس ماناپل
۵۷۰۰۰ ۵۱,۳۰۰ تومان
موجود
محفل نهم
٪۱۰
محفل نهم
لی باردوگو
۴۹۵۰۰۰ ۴۴۵,۵۰۰ تومان
موجود
برج سپیده‌دم
٪۱۰
برج سپیده‌دم
سارا جی. ماس
۳۵۲۰۰۰ ۳۱۶,۸۰۰ تومان
موجود
انجمن نگهبانان: بازمانده (بخش اول)
٪۱۰
انجمن نگهبانان: بازمانده (بخش اول)
چارلی فلچر
۲۷۶۰۰۰ ۲۴۸,۴۰۰ تومان
موجود
راز اهرامن
٪۱۰
راز اهرامن
جیمز دشنر
۲۸۹۰۰۰ ۲۶۰,۱۰۰ تومان
موجود
خانه فیوری‌ها
٪۱۰
خانه فیوری‌ها
مادلین روکس
۳۹۷۰۰۰ ۳۵۷,۳۰۰ تومان
موجود
روح شمشیر
٪۱۰
روح شمشیر
جولی کاگاوا
۳۶۰۰۰۰ ۳۲۴,۰۰۰ تومان
موجود
گوی زمان
٪۱۰
گوی زمان
سومان چینانی
۳۰۴۰۰۰ ۲۷۳,۶۰۰ تومان
موجود
فرزندان بخشش و انتقام
٪۱۰
فرزندان بخشش و انتقام
تامی آده‌یمی
۳۷۷۰۰۰ ۳۳۹,۳۰۰ تومان
موجود
تعقیب دزد دریایی
٪۱۰
تعقیب دزد دریایی
راب کید
۹۷۰۰۰ ۸۷,۳۰۰ تومان
موجود
خیزش طوفان
٪۱۰
خیزش طوفان
ارین هانتر
۳۰۸۰۰۰ ۲۷۷,۲۰۰ تومان