شهاب اناری

کتاب‌های شهاب اناری

دکتر شهاب اناری فارغ التحصیل مرکز استعدادهای درخشان (علامه حلی) در مقطع دبیرستان، رتبه ۱ کنکور سراسری، فارغ‌التحصیل رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران یکی از بزرگ‌ترین نویسندگان کتب کمک آموزشی هستند. کتاب‌های کمک درسی شهاب اناری، در سراسر ایران بسیار طرفدار دارد و پرفروش است. ایشان طراح کنکورهای آزمایشی متعددی در سطح کشور بودند از این رو در این زمینه تجربه زیادی کسب کرده اند. دکتر اناری همچنین مدرس و کارشناس زبان انگلیسی صدا و سیما نیز می‌باشد. مهمترین کتاب‌های جامع زبان انگلیسی کنکور از انتشارات مبتکران به دست ایشان تهیه و تنظیم گردیده است.

مهمترین کتاب‌های شهاب اناری

همان طور که گفتیم در حال حاضر کمک گرفتن از کتاب‌های کمک درسی شهاب اناری در زمینه‌های مختلف درسی، بسیار پرطرفدار می‌باشد که از مهمترین آثار پرفروش ایشان می‌توان به کتاب جامع زبان تخصصی کنکور، پکیج بدرخش ۱ ۲ ۳ زبان سال چهارم دبیرستان، انگلیسی نهم، آموزش زبان انگلیسی پیش دانشگاهی، زبان سال سوم دبیرستان، انگلیسی هشتم، پرسش‌های چهارگزینه‌ای جامع زبان دهم، فیل انگلیسی: ویژه جمع بندی، انگلیسی هفتم، گنجینه آزمون‌های زبان کنکور و درک متن انگلیسی به زبان ساده اشاره کرد که بیشتر این کتاب‌ها نشر مبتکران بوده است. که در حال حاضر 2 اثر شهاب اناری یعنی پکیج بدرخش و کتاب زبان جامع کنکور بسیار پرفروش می‌باشد.

کتاب زبان جامع کنکور شهاب اناری

یکی از مهمترین کتاب‌های کمک درسی شهاب اناری، کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور می‌باشد که ایشان به کمک همکاران خود این کتاب را تالیف کردند. در حال حاضر این کتاب پرفروش‌ترین کتاب کمک درسی انگلیسی در ایران می‌باشد. زیرا محتوای 4 کتاب، در کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور گنجانده شده است که شامل زبان انگلیسی پیش دانشگاهی، زبان انگلیسی سال سوم، درک مطلب و واژه نامه هوشمند جیبی می‌شود. کتاب‌های کمک درسی شهاب اناری از آن جهت مورد پسند واقع می‌شود که دارای سوالات پرتکرار و مهم کنکور می‌باشد. این پکیج علاوه بر کتاب جامع انگلیسی دارای لوح فشرده‌ای نیز می‌باشد که به همراه کتاب به مشتری تحویل داده می‌شود و هزینه دیگری پرداخت نمی‌شود، که از این لحاظ نیز می‌تواند برای مخاطبان کارآمد باشد.

کتاب بدرخش ۱ ۲ ۳ دکتر شهاب اناری

یکی دیگر از کتاب‌های کمک درسی شهاب اناری اثر بدرخش می‌باشد که در ادامه خصوصیات آن را بیان خواهیم کرد. ابتدا باید بدانید که مخاطبان کتاب بدرخش افرادی هستند که می‌خواهند در زمان کم به نتایج عالی برسند از جمله شرکت کنندگان آزمون‌های رقابتی و مسابقات، صاحبان کسب و کار و مدیران سازمان‌ها و افرادی که درگیر تغییر شغل و یا رشته خود هستند. در این کتاب از مجموعه کتاب‌های کمک درسی دکتر شهاب اناری آخرین تکنیک‌های کوچینگ از جمله تسلط بر ذهن، تسلط بر هدف و زمان، تسلط بر روابط و جسم را فرا می‌گیرید. تجربه بالای مولف این کتاب یعنی دکتر اناری موجب تفاوت‌های زیاد آن با دیگر کتاب‌های مشابه شده است. با استفاده از محتویات پکیج جامع 1-2-3 بدرخش می‌توانید بر استرس و تنبلی خود غلبه کنید و انگیزه بالایی در گرفتن رتبه تک رقمی کنکور به دست بیاورید.

شهاب اناری آنتونی رابینز ایران

از بزرگ‌ترین کارهای ایشان همکاری با نویسنده معروف و محبوب برایان‌تریسی مولف کتاب قورباغه‌ات را قورت بده برای تالیف مشترک کتاب پرفروش Ignite your life می‌باشد. در سال ۲۰۱۵ به عنوان متخصص نخبه آمریکا و در سال ۲۰۱۶ توسط وال استریت ژورنال به عنوان استاد بزرگ موفقیت انتخاب شد. پادکست بین المللی The Thought Leader Revolution وی را آنتونی رابینز ایران نامید.

کتاب‌های پرفروش شهاب اناری

کتاب‌های جدید شهاب اناری