بیا از کتابچی بگیر

جامع مهروماه

کتاب‌های جامع مهروماه

کتاب‌های سری جامع مهروماه کتاب‌هایی هستند که ویژهٔ آمادگی برای کنکور سراسری تألیف و چاپ شده‌اند. اکثر کتاب‌های جامع کنکور تمام مطالب ارائه شده در سه پایهٔ دهم، یازدهم و دوازدهم آن درس را آموزش می‌دهند. ویژگی‌های اصلی این کتاب‌ها درسنامه‌های کامل و مفصل آن‌ها، بانک تست غنی و متنوع و پاسخنامه‌های تشریحی کامل هستند. مجموعهٔ این ویژگی‌ها دانش‌آموزان را به طور کامل برای شرکت در آزمون سراسری آماده می‌سازند. کتاب‌های این مجموعه عموماً تک جلدی هستند اما کتاب‌هایی مثل زیست شناسی و شیمی که دارای حجم بیشتری هستند در دو جلد چاپ شده‌اند. طبیعی است که محتوای ارائه شده در هر یک از کتاب‌های این مجموعه مطابق با نوع درس آن متفاوت باشد. در ادامه ویژگی‌های مشترک محتوایی کتاب‌های سری جامع مهروماه را بررسی خواهیم کرد.

ویژگی‌های مشترک ظاهری درسنامه‌های کتاب‌های سری جامع مهروماه

ویژگی‌های ظاهری کتاب‌های سری جامع مهروماه با توجه به محتوای درسی که ارائه می‌کنند متفاوت است. عموماً کتاب‌های رشته‌های تجربی و ریاضی این مجموعه از حجم بیشتری برخوردار هستند. کتاب‌های این مجموعه یا به صورت تمام رنگی (مثل کتب زیست شناسی، زمین شناسی، روانشناسی، علوم و فنون ادبی و…) و یا با استفاده از سه رنگ اصلی مشکی، خاکستری و آبی (مثل کتب ریاضی، هندسه و…) چاپ شده‌اند.

ویژگی‌های مشترک درسنامه‌های کتاب‌های سری جامع مهروماه

درسنامه‌های سری جامع مهروماه در تمام کتاب‌های این مجموعه به صورت کامل و مفصل نوشته شده‌اند و دانش‌آموزان می‌توانند به صورت خودآموز از آن‌ها بهره ببرند. مطالب درسنامه‌های این مجموعه با بیان ساده و روان ارائه شده‌اند تا به راحتی قابل فهم باشند. با توجه به موضوع درس مؤلفان از انواع کادرها و تیترها برای مشخص کردن نکات مهم استفاده کرده‌اند تا مطالب به خوبی در ذهن دانش‌آموزان تثبیت شود. همچنین انواع مختلف مثال‌های آموزشی در کتاب‌های این مجموعه ارائه شده است. به طور کلی درسنامه‌های سری جامع مهروماه دانش‌آموزان را از مطالعهٔ هر منبع درسنامهٔ دیگری بی‌نیاز می‌سازند.

ویژگی‌های مشترک پرسش‌های چهار گزینه‌ای کتاب‌های سری جامع مهروماه

کتاب‌های سری جامع مهروماه دارای بانک تست‌های غنی هستند که طیف وسیعی از تیپ‌های مختلف تستی را پوشش می‌دهند. اکثر تست‌های این مجموعه تألیفی هستند که این مورد از نقاط قوت آن است. با توجه به تعداد تست‌های زیاد این مجموعه بهتر است تا در طول سال تحصیلی از کتاب‌های آن استفاده شود. تست‌های مجموعهٔ جامع مهروماه مطابق آخرین تغییرات کتاب درسی و رویکرد کنکور سراسری هستند.

ویژگی‌های مشترک پاسخنامه‌های تشریحی کتاب‌های سری جامع مهروماه

پاسخنامه‌های سری جامع مهروماه به صورت کامل و با بیان تمام نکات تست‌ها نوشته شده‌اند. در صورت امکان مؤلفان دو یا چند راه حل را برای حل تست‌ها ارائه کرده‌اند. همچنین در صورت نیاز تمام گزینه‌های یک تست بررسی شده است. بدون شک مطالعهٔ بخش پاسخنامهٔ سری جامع مهروماه کمک زیادی به یادگیری دانش‌آموزان، پیشرفت آن‌ها و موفقیت آن‌ها در کنکور سراسری می‌کند.

لیست کتاب‌های پرفروش سری جامع مهروماه

همان طور که بیان کردیم کتاب‌های مجموعهٔ جامع مهروماه برای مقطع متوسطهٔ دوم و ویژهٔ کنکور سراسری طراحی شده‌اند. پرفروش‌ترین کتاب‌های این مجموعه عبارت‌اند از:

کتاب‌های پرفروش جامع

کتاب‌های جدید جامع